Piątek , 28 lipiec 2017
Imieniny Ada, Innocenty, Wiktor, Walenty, Marcelia, Wiwiana, Sylwiusz
20:54

Aktualności

Święto Szkoły w Zalesiu11 czerwca Szkoła Podstawowa w Zalesiu miała swoje święto. Impreza od kilku lat zajmuje miejsce w szkolnym kalendarium, gdyż doskonale integruje środowisko szkolne, uczniów, rodziców i nauczycieli. Dzięki ładnej, słonecznej pogodzie tegoroczne święto odbyło się na placu przed budynkiem szkoły.
Festyn rozpoczął się od części muzycznej składającej się z piosenek biesiadnych i repertuaru dziecięcego. Następnie odbył się konkurs wiedzy o krajach Unii Europejskiej, w którym rywalizowali uczniowie, rodzice i nauczyciele. Dzieci z ochotą korzystały z innych atrakcji, takich jak  trampolina, malowanie twarzy, balonikowe stworki, wata cukrowa. Swój sprzęt prezentowała Ochotnicza Straż Pożarna z Zalesia i Wałdowa. Strażacy przypomnieli podstawowe zasady resuscytacji i pokazali, jak prawidłowo wykonać masaż serca. Wszyscy mogli skosztować kiełbasek z grilla, poczęstować się domowymi ciastami, kawą, herbatą i napojami.
Uśmiechnięte twarze dzieci i ich rodziców sprawiają organizatorom wiele radości i dają satysfakcję, że wspólny wysiłek się opłaca i przekonanie, że warto powtórzyć taką imprezę za rok.
Serdeczne podziękowania składamy Straży Pożarnej, sponsorom i wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego święta.

Bożena Sucharska
Anna Sontowska

Data utworzenia: 22.06.2016

inne aktualności...

Ilość odsłon 8565551