Poniedziałek, 24 kwiecień 2017
Imieniny Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
13:14

Aktualności

Szkoła Podstawowa nr 3 w Sępólnie Krajeńskim.



Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej  w II semestrze roku szkolnego 2015/2016 przygotowali i przeprowadzili 8 konkursów z cyklu Konkursów Wiadomości i Umiejętności pn. „Sprawdź się”.
Wyłoniono następujących laureatów w poszczególnych klasach:

Laureaci w klasie 1a:

- konkurs plastyczny  „Mały plastyk” – Wiktoria Kowalczyk
- muzyczny „Mikrofon dla wszystkich” – Wiktoria Kowalczyk
- recytatorski  „Z poezją na Ty” – Wiktoria Wagner
- matematyczny „Znakomity matematyk” – Oliwia Frąckowiak
- przyrodniczy  „Jestem przyrodnikiem” – Agata Krzyżkowska
- ortograficzny „Mistrz ortografii” – Małgorzata Powalisz
- czytania ze zrozumieniem – Oliwia Kwasigroch
- sportowy „Najsprawniejszy” – Patrycja Kryza i Kamil Małkowski
                                                                             Wychowawca: Lidia Panek                         
 
Laureaci w klasie 1b:

- konkurs plastyczny  „Mały plastyk” – Antonina Grabowska
- muzyczny „Mikrofon dla wszystkich” – Maja Banach
- recytatorski  „Z poezją na Ty” – Wiktoria Kosiba
- matematyczny „Znakomity matematyk” – Patryk Jasiak
- przyrodniczy  „Jestem przyrodnikiem” – Mikołaj Stępień
- ortograficzny „Mistrz ortografii” – Patryk Jasiak
- czytania ze zrozumieniem – Marcin Kotowski
- sportowy „Najsprawniejszy” – Weronika Prusak i Fabian Bosiacki
                                                                             Wychowawca: Barbara Zalewska

Laureaci w klasie 1c:

- konkurs plastyczny  „Mały plastyk” – Oliwia Solarek
- muzyczny „Mikrofon dla wszystkich” – Marta Jeszka
- recytatorski  „Z poezją na Ty” – Jakub Olszar
- matematyczny „Znakomity matematyk” – Mateusz Nowak
- przyrodniczy  „Jestem przyrodnikiem” – Oliwia Solarek
- ortograficzny „Mistrz ortografii” – Magdalena Tobolska
- czytania ze zrozumieniem – Gracjan Łochowicz
- sportowy „Najsprawniejszy” – Wiktoria Weilandt i Jakub Olszar
                                                                             Wychowawca: Monika Wrzesińska


Laureaci w klasie 1d:

- konkurs plastyczny  „Mały plastyk” – Dominika Sylwerska
- muzyczny „Mikrofon dla wszystkich” – Szymon Szwarc
- recytatorski  „Z poezją na Ty” – Hubert Grzegorzewski
- matematyczny „Znakomity matematyk” – Filip Rzepiński
- przyrodniczy  „Jestem przyrodnikiem” – Filip Rzepiński
- ortograficzny „Mistrz ortografii” – Maja Tańska
- czytania ze zrozumieniem – Mateusz Wojtalewicz
- sportowy „Najsprawniejszy” – Aleksandra Marciniak i Szymon Szwarc
                                                                             Wychowawca: Agnieszka Bettin

Laureaci w klasie 1e:

- konkurs plastyczny  „Mały plastyk” – Maja Lica
- muzyczny „Mikrofon dla wszystkich” – Alicja Kiedrowicz
- recytatorski  „Z poezją na Ty” – Zuzanna Sadowska
- matematyczny „Znakomity matematyk” – Alicja Kiedrowicz
- przyrodniczy  „Jestem przyrodnikiem” – Maja Lica
- ortograficzny „Mistrz ortografii” – Mateusz Tobolski
- czytania ze zrozumieniem – Alicja Kiedrowicz
- sportowy „Najsprawniejszy” – Maja Lica i Maksymilian Krawczak
                                                                             Wychowawca: Lidia Sucharska

Laureaci w klasie 2a:

- konkurs plastyczny  „Mały plastyk” – Wiktoria Pawłowska
- muzyczny „Mikrofon dla wszystkich” – Julia Lutowska
- recytatorski  „Z poezją na Ty” – Amelia Łaznowska
- matematyczny „Znakomity matematyk” – Mateusz Rekowski
- przyrodniczy  „Jestem przyrodnikiem” – Piotr Łangowski
- ortograficzny „Mistrz ortografii” – Piotr Łangowski
- czytania ze zrozumieniem – Nikodem Aderjahn
- sportowy „Najsprawniejszy” – Julia Lutowska i Patryk Leszcz
                                                                             Wychowawca: Mariola Bartysiewicz

Laureaci w klasie 2b:

- konkurs plastyczny  „Mały plastyk” – Vanessa Budner
- muzyczny „Mikrofon dla wszystkich” – Natalia Karbowiak
- recytatorski  „Z poezją na Ty” – Dominik Włoch
- matematyczny „Znakomity matematyk” – Maciej Wojtal
- przyrodniczy  „Jestem przyrodnikiem” – Dominik Włoch
- ortograficzny „Mistrz ortografii” – Michał Pulchny
- czytania ze zrozumieniem – Michał Pulchny
- sportowy „Najsprawniejszy” – Vanessa Budner i Dominik Włoch
                                                                             Wychowawca: Jolanta Bukolt


Laureaci w klasie 2c:

- konkurs plastyczny  „Mały plastyk” – Szymon Heyser
- muzyczny „Mikrofon dla wszystkich” – Adam Dobek
- recytatorski  „Z poezją na Ty” – Julia Musiela
- matematyczny „Znakomity matematyk” – Julia Dargiewicz
- przyrodniczy  „Jestem przyrodnikiem” – Olga Rybka
- ortograficzny „Mistrz ortografii” – Adam Dobek
- czytania ze zrozumieniem – Julia Dargiewicz
- sportowy „Najsprawniejszy” – Dominika Dankowska i Adam Dobek
                                                                             Wychowawca: Elżbieta Sowińska

Laureaci w klasie 2d:

- konkurs plastyczny  „Mały plastyk” – Oliwia Peka
- muzyczny „Mikrofon dla wszystkich” – Agata Tomas
- recytatorski  „Z poezją na Ty” – Szymon Theus
- matematyczny „Znakomity matematyk” – Maciej Kryza
- przyrodniczy  „Jestem przyrodnikiem” – Aleksander Sylka
- ortograficzny „Mistrz ortografii” – Maciej Kryza
- czytania ze zrozumieniem – Jakub Kiedrowicz
- sportowy „Najsprawniejszy” – Lena Pick i Szymon Theus
                                                                             Wychowawca: Anna Tadych

Laureaci w klasie 3a:

- konkurs plastyczny  „Mały plastyk” – Izabela Klajbor
- muzyczny „Mikrofon dla wszystkich” – Amelia Borkowska
- recytatorski  „Z poezją na Ty” – Amelia Borkowska
- matematyczny „Znakomity matematyk” – Kacper Tadych
- przyrodniczy  „Jestem przyrodnikiem” – Wiktoria Chudzińska
- ortograficzny „Mistrz ortografii” – Amelia Borkowska
- czytania ze zrozumieniem – Amelia Borkowska
- sportowy „Najsprawniejszy” – Oliwia Lewandowska i Aleksander Przybylski
                                                                             Wychowawca: Tatiana Kiedrowicz


Laureaci w klasie 3b:

- konkurs plastyczny  „Mały plastyk” – Marta Solarek
- muzyczny „Mikrofon dla wszystkich” – Laura Głąbicka
- recytatorski  „Z poezją na Ty” – Laura Głąbicka
- matematyczny „Znakomity matematyk” – Daniel Jurenczyk
- przyrodniczy  „Jestem przyrodnikiem” – Ada Gołuńska
- ortograficzny „Mistrz ortografii” – Miriam Ziomek
- czytania ze zrozumieniem – Paulina Bethke
- sportowy „Najsprawniejszy” – Paulina Bethke i Tobiasz Ruchalski
                                                                             Wychowawca: Sylwia Piątkowska

Laureaci w klasie 3c:

- konkurs plastyczny  „Mały plastyk” – Jakub Hippler
- muzyczny „Mikrofon dla wszystkich” – Aleksandra Sztandera
- recytatorski  „Z poezją na Ty” – Aleksander Jankowski
- matematyczny „Znakomity matematyk” – Jakub Szwarc i Tomasz Kucharski
- przyrodniczy  „Jestem przyrodnikiem” – Tomasz Kucharski
- ortograficzny „Mistrz ortografii” – Medard Dominiak
- czytania ze zrozumieniem – Bartosz Wojtalewicz
- sportowy „Najsprawniejszy” – Michalina Migawa i Bartosz Łaszczyk
                                                                            
Wychowawca: Halina Żekiecka

Wyżej wymienieni laureaci konkursów otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły. Wręczenie dyplomów i nagród nastąpiło na uroczystym apelu z okazji podsumowania Konkursów Wiadomości i Umiejętności z cyklu „Sprawdź się”, który odbył się 22.06.2016r.
                                                       GRATULUJEMY!

Data utworzenia: 01.07.2016

inne aktualności...

Ilość odsłon 8240185