Imieniny Felicja, Rafal, Franciszek, Robert, Sława
10:07

Aktualności

WIKTORIA WÓJTOWICZ WICEMISTRZYNIĄ OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY.

W dniach 07-10.07.br w Nowej Rudzie odbył się finał XX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w podnoszeniu ciężarów. Przepiękne miasto położone u podnóża Gór Sowich zgromadziło 55 dziewcząt i 126 chłopców biorących udział w zawodach. Wśród uczestników ciężarowych zmagań nie zabrakło reprezentantów naszego klubu. Znakomity rezultat uzyskała Wiktoria Wójtowicz zdobywając srebrny medal w kategorii wagowej +75 gromadząc 145 kg w dwuboju (62+83). Tym samym Wiktoria zapisała się na karcie medalistów mistrzostw Polski wśród reprezentantów MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie.Czternaste miejsce wywalczył w kat. 62 kg Sebastian Boruta uzyskując w dwuboju rezultat 142 kg (62+80). Wiktor Wirkus uplasował się na XVI pozycji w kat. 56 kg z wynikiem 78 kg (33+45). Wszyscy nasi reprezentanci wywalczyli punkty dla klubu oraz województwa w ogólnopolskim współzawodnictwie dzieci i młodzieży.

Data utworzenia: 11.07.2016