Piątek , 28 lipiec 2017
Imieniny Ada, Innocenty, Wiktor, Walenty, Marcelia, Wiwiana, Sylwiusz
20:51

Aktualności

Wolf Mail w Sępólnie Krajeńskim!Wolf Mail w Sępólnie Krajeńskim
Wolf Mail to kanadyjski blues rockowy gitarzysta i wokalista.
Nagrał 6 autorskich albumów autorskich, dystrybuowanych w 26 krajach i na wszystkich kontynentach.
Urodził się w Montrealu, dorastał w Kalifornii i na Południu Francji. Na gitarze zaczął grć w wieku 10 lat, zainspirowany twórczością Elmore’a Jamesa i John Lee Hookera.
Jego koncerty cieszą się popularnością nie tylko w Ameryce ale i w Japonii, Rosji i na Bliskim Wschodzie.
Po raz pierwszy w Polsce wystąpi z zespołem w składzie:
Łukasz Gorczyca - bass i Tomek Dominik - perkusja

INFORMACJA Z OSTATNIEJ CHWILI!

   Przed występem gwiazdy wieczoru, Wolfa Maila zaprezentuje się niemniej interesujący artysta z bliższych nam rejonów. Pochodzący z Radawnicy, Jakub Słubik i jego muzyczny projekt Mr. Nau. Zespół tworzy mieszankę post-rocka i alternatywy do swoich największych inspiracji zaliczając Radiohead, Sonic Youth czy popularny ostatnimi czasy duet The Black Keys. Tym samym nasze wydarzenie zyskuje na atrakcyjności i muzycznej różnorodności. ZAPRASZAMY!  WSTĘP WOLNY!UWAGA!
    Ze względu na warunki pogodowe uniemożliwiające  przeprowadzenie koncertu we wcześniej zaplanowanym miejscu, postanowiliśmy przenieść wydarzenie na salę widowiskową Centrum Kultury i Sztuki. Godzina pozostaje bez zmian!
    Godzina 19:00, sala widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, ulica Kościuszki 4. Wolf Mail + suport – Mr. Nau. ZAPRASZAMY! Nie dajmy się złej pogodzie, niech blues będzie z Wami! Prosimy o poinformowanie bliskich/znajomych, do których dotarła wcześniej anonsowana przez nas informacja o koncercie.

Data utworzenia: 08.07.2016

inne aktualności...

Ilość odsłon 8565526