Piątek , 28 lipiec 2017
Imieniny Ada, Innocenty, Wiktor, Walenty, Marcelia, Wiwiana, Sylwiusz
20:49

Aktualności

Szkoła Rodzenia „Mamo, tato tu jestem III” – zdrowy start w żywieniu niemowląt i małych dzieciW ubiegły piątek, na zaproszenie młodej mamy Pani Eweliny Krzanik, spotkanie Szkoły Rodzenia "Mamo, tato tu jestem III"  odbyło się w uroczym miejscu – na sępoleńskim molo.
Tym razem tematyka zajęć dotyczyła zdrowego żywienia niemowląt i małych dzieci, czyli "Zdrowy start w żywieniu dziecka". Dzięki pełnemu praktycznych wskazówek spotkaniu,  rodzice zwiększyli swoją wiedzę i umiejętności z zakresu: kształtowania nawyków żywieniowych całej rodziny oraz dowiedzieli się,  jak zmienić odżywianie, by przestać borykać się z alergią pokarmową.
Podczas spotkania Pani Ewelina dzieliła się swoimi doświadczeniami – opowiadała rodzicom, jak sama radziła sobie z alergią u swoich dzieci, na co zwracała uwagę podczas codziennych zakupów oraz jak komponowała posiłki, aby pociechy chętnie wszystko zjadały. W trakcie spotkania przygotowywała bogate w witaminy i składniki odżywcze różnorodne koktajle, deserki, przekąski, które wspomagają odporność dziecka. Te zdrowe posiłki smakowały zarówno dzieciom jak i rodzicom. Wszyscy mogli się nimi delektować, a przede wszystkim odkrywać nowe smaki.
Mieliśmy również okazję zapoznać się z produktami mniej nam znanymi, które bez obaw można wprowadzić do codziennego jadłospisu dziecka i całej rodziny.

Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Dorośli – Dzieciom" w Sępólnie Kraj. w ramach projektu "Mamo, tato tu jestem III" – Szkoła Rodzenia. Projekt finansowany z środków Gminy Sępólno Kraj.

Data utworzenia: 09.09.2016

inne aktualności...

Ilość odsłon 8565507