Piątek , 28 lipiec 2017
Imieniny Ada, Innocenty, Wiktor, Walenty, Marcelia, Wiwiana, Sylwiusz
20:51

Aktualności

Koncertowe Zakończenie LataMuszla Koncertowa w Sępólnie Krajeńskim odzyskała wszystkie przymioty "koncertowości" z okazji kolejnej muzycznej imprezy organizowanej tego lata przez Centrum Kultury i Sztuki. Mimo, że miało być to "koncertowe zakończenie lata", lato zdaje się zagościło u nas na nieco dłużej i wcale nie zamierza się z nami żegnać.
Przy sprzyjającej pogodowej aurze Muszla Koncertowa sprawdza się idealnie jako plenerowa, muzyczna estrada, na której dobrze brzmi zarówno muzyka rockowa, jak i jazz, blues czy reggae – to wszystko zostało już sprawdzone! Zaprezentowali się już tutaj m.in. Ptaky, Gary Erwin czy ostatnio Jafia. Również tym razem było ciepło i głośno, rockowo i jazzowo, niech będzie to dowód na to, że te dwa, zdawałoby się, całkowicie odmienne gatunki, współistnieją w muzycznej symbiozie, bo to w końcu z połączenia jazzu i rocka powstało fusion, które z powodzeniem rozwijali najwięksi muzycy na świecie, z Milesem Daviesem na czele.
Koncertowe Zakończenie Lata za nami, natomiast lato ciągle w pełni – "taki mamy klimat", najwidoczniej uhonorowane specjalnym koncertem lato poczuło się w Sępólnie wyjątkowo dobrze i chyba nikt nie zamierza na to narzekać. A my już teraz, pozostając na polu muzycznych, zapraszamy na wyjątkowy koncert Urszuli, która wystąpi u nas już 9 października i w towarzystwie kwartetu smyczkowe zagra swoje największe przeboje w akustycznych wersjach!

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim
Tekst: Michał Pick
Fot.: Jacek Wojtania

Data utworzenia: 16.09.2016

inne aktualności...

Ilość odsłon 8565522