Środa, 23 sierpień 2017
Imieniny Róza, Apolinary, Filip, Mila
02:37

Aktualności

Stowarzyszenie „Ze Zbożem Za Pan Brat” w ramach projektu: „Krajna i okolice w obiektywie” wspieranego przez Gminę Sępólno Krajeńskie zorganizowało szereg spotkań i imprez pełnych atrakcji oraz niespodzianek dla uczestników projektuStowarzyszenie „Ze Zbożem Za Pan Brat” w ramach projektu: „Krajna i okolice w obiektywie” wspieranego przez Gminę Sępólno Krajeńskie zorganizowało szereg spotkań i imprez pełnych atrakcji oraz niespodzianek dla uczestników projektu.
Projekt obejmował przede wszystkim cykl spotkań na łonie natury, podczas których poznawaliśmy i podziwialiśmy piękno otaczających nas miejsc, przede wszystkim w okolicy wis Zboże, ale także kilka interesujących zakątków gminy Sępólno Krajeńskie. Wszystkie najciekawsze zdaniem uczestników miejsca uwieczniane były na fotografiach wykonywanych przez nich zakupionym w ramach realizacji niniejszego zadania publicznego aparatem fotograficznym. Uczestnicy projektu poza poznawaniem piękna otaczającego nas świata mogli oswoić się ze specjalistycznym sprzętem fotograficznym. Krótkich instruktaży udzielił uczestnikom zaprzyjaźniony fotograf oraz członkowie stowarzyszenia.
Ponadto zorganizowaliśmy:
  • PODCHODY,
  • NOCY TRAPERA,
  • WYCIECZKĘ ROWEROWĄ
  • ŚWIĘTA PIECZONEGO ZIEMNIAKA.

Realizacja projektu przyczyniła się do osiągnięcia założonych w nim celów. Wpłynęła przede wszystkim na poprawę relacji między lokalną społecznością poprzez ich integrację w związku z organizacją oraz uczestnictwie w imprezach i spotkaniach. Przeprowadzone działania wpłynęły na wzrost samooceny najmłodszych uczestników projektu, którzy jako mieszkańcy obszarów wiejskich nie mają takiego dostępu do różnych zajęć pozaszkolnych jak ich koledzy z miasta oraz na ich integrację.Realizacja projektu w tak szerokim zakresie nie byłaby możliwa bez wsparcia, które otrzymaliśmy od Gminy Sępólno Krajeńskie

Data utworzenia: 30.09.2016

inne aktualności...

Ilość odsłon 8646243