Piątek , 21 lipiec 2017
Imieniny Daniel, Daniela, Dalida, Wiktor, Wawrzyniec
00:28

Aktualności

SESJA RADY MIEJSKIEJ W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM.W dniu  28 września 2016 r. w hali widowiskowo-sportowej KRAJNA ARENA w Sępólnie Krajeńskim  odbyła się kolejna w tym roku sesja Rady Miejskiej.

Wiodącym tematem sesji było wręczenie stypendiów, nagród i wyróżnień Gminy Sępólno Krajeńskie dla uczniów za uzyskane  w poprzednim roku szkolnym wyniki w nauce oraz szczególne osiągnięcia edukacyjne i sportowe.

Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Pan Waldemar Stupałkowski oraz Przewodniczący Rady Miejskiej  Pan Kazimierz Jagodziński wręczyli listy gratulacyjne  uczniom, którym przyznano stypendia za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wręczyli nagrody tym uczniom, którzy osiągnęli wybitne sukcesy w konkursach przedmiotowych i sportowych.Listy gratulacyjne otrzymali również nauczyciele, którzy przyczynili się do sukcesów wyróżnionych uczniów.  Był to także moment do złożenia gratulacji i uznania uczestniczącym w sesji rodzicom, dziadkom i opiekunom wyróżnionych dzieci.Ponadto w tej części sesji Pan Zbigniew Marek Tymecki przedstawił informację  o stanie realizacji zadań oświatowych w Gminie Sępólno Krajeńskie.

Na  sesji RM podjęte zostały  uchwały, które dostępne są na  stronie BIP.

Data utworzenia: 30.09.2016

inne aktualności...

Ilość odsłon 8546713