Piątek , 21 lipiec 2017
Imieniny Daniel, Daniela, Dalida, Wiktor, Wawrzyniec
00:30

Aktualności

Biegów Ulicznych im. Kajetana Bągorskiego.Centrum Sportu i Rekreacji zaprasza na XV edycję Biegów Ulicznych im. Kajetana Bągorskiego. 2 października 2016 r. po raz trzeci rozegrany zostanie bieg na dystansie 10 km. Zachęcamy do udziału wszystkich miłośników biegania. Ilość miejsc jest ograniczona, przyjmujemy maksymalnie 200 zawodników. Oprócz klasyfikacji generalnej wśród kobiet i mężczyzn organizatorzy przygotowali szereg kategorii. Dla najlepszych w klasyfikacji generalnej oprócz okazałych pucharów są karty podarunkowe do wykorzystania w sieci sklepów Decathlon: 1 miejsce - 500 zł, 2 miejsce - 300 zł, 3 miejsce - 200 zł. Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach nagrodzeni zostaną pucharami oraz statuetkami. Każdy uczestnik biegu w pakiecie startowym otrzyma pamiątkowy ręcznik, kubek oraz numer startowy. Wszyscy, którzy ukończą zmagania na mecie otrzymają pamiątkowy medal. Organizatorzy zapewnią uczestnikom także darmowy posiłek. Po zakończeniu biegu wśród uczestników rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody dodatkowe.  Zapisy przyjmowane będą w dniu biegu od godziny 9.30 do 11.30.


 
 NOWOŚĆ >>>> WIRTUALNA TRASA BIEGU<<<<<

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wpłaty:
  • lub w dniu zawodów na miejscu w wysokości 40 zł.
Sponsorzy - fundatorzy nagród:
Bieg jest współfinansowany ze środków województwa kujawsko - pomorskiego.
  www.kujawsko-pomorskie.pl
 
Bank Spółdzielczy w Więcborku jest fundatorem bonu dla zwycięzcy w klasyfikacji generalnej mężczyzn oraz 6 nagród dodatkowych dla trzech najlepszych zawodników i zawodniczek w klasyfikacji generalnej.
Zakład Gospodarki Komunalnej w Sępólnie Krajeńskim ufundował bon o wartości 300 zł za zajęcie 2 miejsca w klasyfikacji generalnej mężczyzn.
Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim ufundowało bon o wartości 200 zł za zajęcie 3 miejsca w klasyfikacji generalnej mężczyzn.

 
Firma "Bory" Catering jest fundatorem bonu o wartości 500 zł w klasyfikacji generalnej kobiet.
Gmina Sępólno Krajeńskie jest fundatorem bonu o wartości 300 zł w klasyfikacji generalnej kobiet.

 
Jolanta Bągorska jest fundatorem bonu o wartości 200 zł w klasyfikacji generalnej kobiet oraz pucharów za miejsca 1-3 w klasyfikacji generalnej kobiet, dla najstarszego i najmłodszego zawodnika.
 
>>>>Regulamin imprezy<<<<
>>>>Mapa biegu<<<<

Data utworzenia: 30.09.2016

inne aktualności...

Ilość odsłon 8546730