Poniedziałek, 24 lipiec 2017
Imieniny Kinga, Krystyna, Olga, Michalina
08:25

Aktualności

KINOWE PREMIERY W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM.Filmy "Wołyń" oraz "Bociany" będzie można obejrzeć w Sępólnie Krajeńskim. Projekcje obu obrazów odbędą się 17 października (poniedziałek) w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki. Bilety są już w sprzedaży.Bez wątpienia największą atrakcją będzie możliwość obejrzenia filmu "Wołyń". "Jest to nominowana do Złotych Lwów, produkcja w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego, wybitnego polskiego reżysera" - zapowiada Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Atrakcja tym większa, że film wszedł na ekrany dopiero kilka dni temu.Dla dzieci również w poniedziałek (17.10) wyświetlony zostanie film "Bociany".Seanse odbędą się w następujących godzinach:"Bociany" - godz. 9.00 (projekcja dla szkół) oraz 15.30 (dla osób indywidualnych)
"Wołyń" - godz. 11.00 (projekcja dla szkół) oraz 17.15 i 20.00 (dla osób indywidualnych)Bilety w cenach 18zł normalny, 16zł ulgowy, 14zł grupowy - do nabycia w sekretariacie CKiS w Sępólnie Krajeńskim.

Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.


Załącznik:
Plik dźwiękowy do pobrania.

Data utworzenia: 10.10.2016

inne aktualności...

Ilość odsłon 8555624