Piątek , 28 lipiec 2017
Imieniny Ada, Innocenty, Wiktor, Walenty, Marcelia, Wiwiana, Sylwiusz
18:51

Aktualności

BIBLIOTEKA SERDECZNIE ZAPRASZA.WIECZORYNKA W BIBLIOTECE
Serdecznie zapraszamy najmłodszych czytelników na cotygodniowe, godzinne spotkania z bajką na dobranoc. W czasie wieczorów będziemy przy muzyce i świetnej zabawie poznawać literaturę dziecięcą i bajkowy świat. Spotkania te to dobra okazja, aby zawrzeć nowe znajomości z rówieśnikami oraz mile spędzić czas z rodzicami. W październiku poznawać będziemy znane wszystkim bajki i baśnie braci Grimm.Zajęcia odbywać się będą w każdy poniedziałek o godz.16:30

„BALBINA” ZAPRASZA NA ZAJĘCIA TEATRALNE DLA DZIECI
Teatr to zabawa i nauka. Daje naszym pociechom możliwość wejścia w nietypowe role, wczucia się w nie, przeżywania całkiem nowych emocji. Młodzi twórcy będą mieli okazję współtworzyć scenariusze i kreacje postaci. Efektem pracy będą przedstawienia wystawiane w bibliotece. Zajęcia odbywać się będą w każdy piątek o godz. 14:00.Zachęcamy do uczestnictwa wszystkie dzieci, które chcą się poczuć aktorami.

DKK dla dzieci
Przyjdź do biblioteki i dołącz do Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci!
Pomysł oparty jest na założeniu, że potrzebne są miejsca, w których można rozmawiać o wspólnie czytanych książkach oraz, że nie trzeba być krytykiem, by czerpać przyjemność z dyskutowania o literaturze. Uczestnictwo w Klubie oprócz doskonałej zabawy daje również możliwość poznawania nowości książkowych i nieznanych dotąd autorów.Zapraszamy w ostatni piątek każdego miesiąca o godz. 15:30.

KLUB MAŁEGO PODRÓŻNIKA
Lubisz podróżować, zwiedzać, obserwować?
Zapisz się na spotkania KLUBU MAŁEGO PODRÓŻNIKA!
Zajęcia odbywać się będą w ostatni czwartek każdego miesiąca o godz. 1500. Będziemy podróżować nie tylko palcem po mapie. W październiku zawędrujemy do Włoch i poznamy tradycje, kulturę i kuchnię tego kraju. Każdy z uczestników przejdzie niezbędny kurs Poszukiwacza Przygód.
Czekamy na dzieci ciekawych świata.

SŁOWA MALOWANE – zajęcia edukacyjne wokół książki
Zapraszamy dzieci na cykl zajęć o charakterze literacko - plastycznym, podczas których będziemy poznawać krótkie utwory znanych autorów piszących dla dzieci. W trakcie spotkań powstaną twórcze prace uczestników, czemu będzie towarzyszyć dobra zabawa.
Zajęcia przeznaczone są zarówno dla grup zorganizowanych jak i indywidualnych odbiorców. Spotkania odbywać się będą w każdy wtorek o godz. 10:00.


Data utworzenia: 11.10.2016

inne aktualności...

Ilość odsłon 8565320