Czwartek, 17 sierpień 2017
Imieniny Anita, Eliza, Jacek, Joanna, Zanna, Miron, Julianna
13:38

Aktualności

Tenisiści stołowi! Zaczynamy kolejne rozgrywki!V liga tenisa stołowego BANER

Zakończył się okres letni, a co za tym idzie tenisiści amatorzy wracają na Pilawę. W miniony wtorek sala pękała w szwach. Od wielu lat grupa zapaleńców, miłośników celuloidowej piłeczki regularnie w każdy wtorek i czwartek uczestniczy w zajęciach. Cieszy fakt, że z roku na rok przybywa nowych graczy. To bardzo słuszna i trafiona idea udostępniania obiektu dla amatorów. Propagowanie sportu, spędzenie czasu aktywnie w gronie znajomych. To jest to. To warto wspierać. 

Aby uatrakcyjnić czas Centrum Sportu i Rekreacji  rozpoczyna nabór drużyn do V Edycji Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. Zgodnie z regulaminem każda drużyna musi składać się z 3 zawodników. W lidze mogą brać udział zawodnicy niezrzeszeni lub tenisiści zrzeszeni, nie biorący udziału w rozgrywkach PZTS w sezonie 2016/2017. Wpisowe od drużyny wynosi 150zł. Zapisy trwają do 15 listopada 2016r. Zespoły należy zgłaszać telefonicznie: 536-149-106 lub na biuro@csir-sepolno.pl.

To nie liga zawodowców, to liga pasjonatów, miłośników tenisa. Każdy może w niej wystąpić i  aktywnie spędzić popołudnie. Serdecznie zapraszamy do udziału przedstawicieli sąsiadujących sołectw! 

 pileczkapileczki-pingpong-spokey

 >>>REGULAMIN<<<

>>>FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DRUŻYNY<<<

>>>ZGODA DLA ZAWODNIKÓW NIEPEŁNOLETNICH<<<

Data utworzenia: 28.10.2016

inne aktualności...

Ilość odsłon 8624237