Piątek , 28 lipiec 2017
Imieniny Ada, Innocenty, Wiktor, Walenty, Marcelia, Wiwiana, Sylwiusz
20:54

Aktualności

SĘPOLEŃSKIE PREMIERY FILMOWE.Aż 5 propozycji filmowych na kolejne spotkanie z kinem ma Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. 11 listopada (piątek) odbędzie się tam maraton filmowy z Outdoor Cinema. Kinomaniacy będą mogli obejrzeć takie obrazy jak: "Sekretne życie zwierzaków domowych", "Ostatnia rodzina", "Bridget Jones 3", "Smoleńsk" oraz "Pitbull. Niebezpieczne kobiety".Kino startuje już od rana. "Wybraliśmy najlepsze, najgorętsze i najgłośniej zapowiadane premiery" - zapowiada Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Repertuar jest tak dobrany, że filmy dla siebie znajdą zarówno dzieci, jak i dorośli. Bilety w cenach: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy i 12 zł grupowy, do nabycia przed seansem.

REPERTUAR KINOWY NA DZIEŃ 11 LISTOPADA:


  • 9.30 - "Sekretne życie zwierzaków domowych" - (dla dzieci) - zabawna animacja dla najmłodszych, która daje odpowiedź na pytanie - co robią zwierzaki, gdy zostają same w domu?
  • 12.00 - "Ostatnia rodzina" - (biograficzny) - saga słynnej rodziny Beksińskich, której bohaterem jest znany dziennikarz Tomasz Beksiński.
  • 14.30 - "Bridget Jones 3" - (komedia romantyczna) - Trzecia część miłosnych perypetii Bridget Jones.
  • 17.00 - "Smoleńsk" - (dramat) - Historia katastrofy smoleńskiej w reżyserii A. Krauze.
  • 19.30 - "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" - (sensacyjny) - Kolejna część kinowego hitu, którego bohaterkami są tym razem, bezwzględne i niebezpieczne kobiety w mundurach.

Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Załącznik:
Plik dźwiękowy do pobrania.

Data utworzenia: 31.10.2016

inne aktualności...

Ilość odsłon 8565550