Sobota, 22 lipiec 2017
Imieniny Maria, Magdalena, Albin, Pankracy, Milena
02:50

Aktualności

Leśnicy w Krajna Arena. Zapraszamy kibiców! Emocje gwarantowane!Przez weekend hala Krajna Arena zmienia się nie do poznania. Tradycyjnie gościmy Leśników, którzy będą rywalizować ze sobą w  XI Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora RDLP w Toruniu. Na obiekcie CSiR zaprezentowana zostanie wystawa pt.  "Przyroda Nadleśnictwa Lutówko", wystawione zostanie również stoisko promocyjne RDLP w Toruniu.

Już od samego wejścia do hali widać, że zamiłowanie do przyrody zostało też przeniesione i tutaj. Jak widać, nie tylko liczy się sportowy duch, ale i też umiłowanie do swojego zawodu. Dlatego też warto nas odwiedzić, nie tylko dla sportowej rywalizacji, ale i też dlatego by zobaczyć wystawę, którą przygotowali Pracownicy Nadleśnictwa Lutówko.

Sportowych emocji również nie zabraknie. Leśnicy od dawien dawna zasłużyli sobie na miano wspaniałych graczy. Ich umiejętności stoją na bardzo wysokim poziomie. Życzymy im miłej atmosfery i osiągnięcia zamierzonych celów podczas rywalizacji. Niech wygra najlepszy!

1  4

5 2

 3

2016 XI turniej RDLP - plakat na stronę

 

 

Data utworzenia: 28.10.2016

inne aktualności...

Ilość odsłon 8550351