Piątek , 21 lipiec 2017
Imieniny Daniel, Daniela, Dalida, Wiktor, Wawrzyniec
00:30

Aktualności

SESJA RADY MIEJSKIEJ W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM.Dnia 26 października 2016r. w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim odbyła się XXV sesja Rady Miejskiej.Część informacyjna sesji poświęcona była sprawozdaniom z działalności kulturalnej.

Pani Grażyna Kędzierska Dyrektor Biblioteki Publicznej w Sępólnie Krajeńskim przedstawiła film  ukazujący bibliotekę przyjazną dla mieszkańców oraz w związku z przybyciem licznej młodzieży na obrady I części sesji zaprezentowany został film pt. „Czy biblioteka jest dla młodych”.
 
Natomiast Pani Julita Maciaszek Dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim przedstawiła film zawierający wydarzenia, które odbyły się na terenie miasta na przestrzeni roku 2016  oraz film przedstawiający wydarzenia na wsiach, które organizowane są przez pracowników Wiejskich Ośrodków Kultury w Lutowie i Wałdowie, animatorów świetlic wiejskich oraz instruktorów gminnych pracowni edukacji kulturalnej ARTiK.

Na zakończenie tej części obrad sesji Burmistrz Sępólna Krajeńskiego oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim przekazali  Pani Grażynie Kędzierskiej oraz Pani Julicie Maciaszek listy gratulacyjne za dotychczasową działalność oraz za bogatą ofertę kulturalną spełniającą oczekiwania  mieszkańców.

Ponadto na wniosek Dyrektora Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim  wyróżnione zostały instruktorki animacji społecznej Pani Barbara Blejder oraz Pani Irena Mierzejewska    za aktywny i pełen osobistego zaangażowania wkład pracy.

Następnie na sesji RM złożone zostały informacje z analizy oświadczeń majątkowych,  a także radni podjęli  uchwały, które dostępne są na stronie BIP.

Data utworzenia: 02.11.2016

inne aktualności...

Ilość odsłon 8546729