Czwartek, 17 sierpień 2017
Imieniny Anita, Eliza, Jacek, Joanna, Zanna, Miron, Julianna
13:43

Aktualności

Sarsomania.Marta Markiewicz, znana bardziej jako Sarsa, wystąpiła w ubiegłą sobotę w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Popularna, szczególnie wśród młodzieży, wokalistka jest obecnie w jesiennej trasie koncertowej "Zapomnij Mi". Po raz kolejny nasze miasto znalazło się w harmonogramie koncertowym artystki ze szczytu listy przebojów.

Po koncercie Urszuli, którego echa jeszcze wybrzmiewały na sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki, nastąpiła prawdziwa wymiana pokoleniowa. Jednak zarówno podczas jednego, jak i drugiego koncertu emocje wśród publiczności sięgały zenitu.
Debiutancki album Sarsy, "Indiana" pokrył się złotem, singiel z drugiego albumu, będącego w fazie nagrań – "Zapomnij Mi" już uzyskał status płyty platynowej. To wszystko dzięki wiernym i licznym fanom, a w szczególności fankom, bo te zdecydowanie przeważają. Przygotowały one setki serduszek, dzięki którym pod sceną było kolorowo i prawdziwie "serdecznie". Euforia, bo chyba tak należy określić nader entuzjastyczne reakcje, z utworu na utwór przybierała na sile i rzecz jasna apogeum osiągnęła podczas – zagranego tego wieczoru dwukrotnie – mega przeboju "Naucz Mnie". Publiczność wyręczyła wokalistkę i wykazała się nienaganną znajomością tekstów, niejdnokrotnie zresztą skupiony pod sceną tłum słychać było równie głośno, a nawet głośniej niż samą Sarsę.
Po półtorejgodzinnym koncercie przyszedł czas na zdjęcia i autografy. Wydaje się, że z okazji tej skorzystali dosłownie wszyscy uczestnicy koncertu, gdyż hol Centrum Kultury i Sztuki wypełnił się szczelnie i wśród oczekujących można było wyczuć ekscytację oraz towarzyszącą największym fanom niecierpliwość.  Nikt jednak nie został pokrzywdzony, wszyscy chętni doczekali się zarówno zdjęcia, jak i autografu i choć trasa wokalistki nosi tytuł "Zapomnij Mi", jestem pewien, że tego koncertu fani nigdy nie zapomną.

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim
                Tekst: Michał Pick
               Fot.: Jacek Wojtania

Data utworzenia: 15.11.2016

inne aktualności...

Ilość odsłon 8624275