Piątek , 28 lipiec 2017
Imieniny Ada, Innocenty, Wiktor, Walenty, Marcelia, Wiwiana, Sylwiusz
14:45

Aktualności

Kinowe hity w Sępólnie.Profesjonalne Kino Objazdowe Outdoor Cinema po raz kolejny odwiedziło Centrum Kultury i Sztuki i po raz kolejny spragnieni kinowych nowości widzowie mieli okazję udać się na całodniowe seanse filmowe, wśród których znalazły się najnowsze oraz najbardziej popularne kinematograficzne hity.
Tradycyjnie zadbaliśmy o to aby każdy znalazł w repertuarze coś dla siebie. Pamiętaliśmy więc o najmłodszych, którym zaproponowaliśmy tym razem bajkę, która zdradza co robią nasze futrzane pupilki, gdy wychodzimy z domu. "Sekretne Życie Zwierzaków Domowych" nie tylko bawi, ale stymulująco działa na dziecięcą wyobraźnię. W samo południe wyświetlony został nagrodzony statuetką Złotego Lwa film "Ostatnia Rodzina", będący sagą rodziny Beksińskich. Historia dwóch wspaniałych postaci, wrażliwego umysłu Tomka i światowego talentu Zdzisława. Nieco później zaprosiliśmy na trzecią część przygód Bridget Jones. Ikoniczna komedia o miłosnych i zawodowych perypetiach Bridget, autorki najzabawniejszego pamiętnika w historii kina i literatury. Zmiana klimatu nastąpiła wraz z kolejnym filmem. "Smoleńsk", czyli historia katastrofy Smoleńskiej według Antoniego Krauzego, autora m.in. dramatu historycznego "Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł". Muzykę do filmu skomponował Michał Lorenc, autor oprawy dźwiękowej takich produkcji, jak: „Poznań 56”, „Historia Roja” czy „Przedwiośnie”. Największym hitem okazała się jednak kolejna część kultowego już "Pit Bulla", bilety wyprzedały się na długo przed seansem, a ponad sto osób oczekiwało mając nadzieję, że być może ktoś swój bilet odstąpi  bądź go nie odbierze.  Nic dziwnego, projekcja najnowszej części filmu Patryka Vegi trafiła do nas w dniu premiery.
Dla tych wszystkich, którzy nie mogli bądź nie zdążyli z kupnem biletu na dwa z wymienionych wyżej filmów, tj. "Ostatnia Rodzina" i "Pit Bull. Niebezpieczne Kobiety", mamy dobrą wiadomość. Już w najbliższą niedzielę – 20.11.2016 r. zapraszamy Was ponownie do Centrum Kultury i Sztuki.  Postanowiliśmy dać jeszcze jedną okazję tym wszystkim, którzy nie mieli tyle szczęścia lub czasu by wybrać się na filmy w zeszły piątek. O 13:45 zapraszamy maluchy na prześmieszną animację "Zakwakani", tych wszystkich którzy zainteresowani są ekrenizacją losów rodziny Beksińskich zapraszamy na godzinę 15:30, "Pit Bull. Niebezpieczne Kobiety" zostanie zaś wyświetlony w dwóch seansach, o 17:45 oraz 20:00. Bilety wstępu: 18 zł normalny, 16 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 14 zł grupowy (grupy zorganizowane, minimum 20 osób) już do nabycia w sekretariacie CKiS.


Data utworzenia: 18.11.2016

inne aktualności...

Ilość odsłon 8564844