Piątek , 21 lipiec 2017
Imieniny Daniel, Daniela, Dalida, Wiktor, Wawrzyniec
00:30

Aktualności

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIMGwiazdor telewizyjny, plastyk i miłośnik medycyny niekonwencjonalnej - Przemysław Kossakowski, zagości w Sępólnie Krajeńskim. Spotkanie odbędzie się już w najbliższą środę (23.11) o godz. 19.00 w sali widowiskowo - kinowej Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Bilety w cenie 15 złotych, są jeszcze do nabycia w sekretariacie CKiS.

Przemysław Kossakowski to między innymi autor popularnego programu telewizyjnego "Kossakowski. Szósty zmysł". Jest to cykliczna opowieść bohatera o podróży po krajach wschodniej Europy i o spotkaniach ze znachorami, wróżbitami i uzdrowicielami. Ten sam autor przygotował również inny program telewizyjny - "Kossakowski. Inicjacja". W tej produkcji, bohater podejmuje się różnych, nierzadko ryzykownych wyzwań.


Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Załącznik:
Plik dźwiękowy do pobrania.

Data utworzenia: 21.11.2016

inne aktualności...

Ilość odsłon 8546727