Piątek , 21 lipiec 2017
Imieniny Daniel, Daniela, Dalida, Wiktor, Wawrzyniec
00:30

Aktualności

Przedszkolaki z Wiśniewy z dinozaurem Edkiem w Wielkim Konkursie EkologicznymPrzedszkolaki z oddziałów przedszkolnych w Wiśniewie biorą udział w ogólnopolskim Wielkim Konkursie Ekologicznym. Hasłem tegorocznej edycji jest "Baw się zdrowo!", a więc promowanie zdrowego stylu życia tj. zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej i zdrowych nawyków u dzieci. Organizatorem konkursu "Wielki Konkurs Ekologiczny dla przedszkoli" jest firma Buliba Dariusz Gryzło, Maciej Pokora, Marta Żukowska - Gryzło spółka cywilna.
Honorowym patronem Konkursu jest Minister Środowiska RP. Patronami Konkursu są: Telewizja Polska TVP ABC, Serwis internetowy eDziecko.pl, Serwis internetowy BlizejPrzedszkola.pl, Serwis internetowy CzasDzieci.pl, Serwis internetowy MiastoDzieci.pl, Serwis internetowy Qlturka.pl oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania – Kraków
Zapraszamy do głosowania na naszą pracę: „Edkowe sposoby na zdrowie”. Praca wykonana została  z kartonów, papierowych talerzy, gazet, krepy, butelek plastikowych, styropianu, kolorowej wycinanki, listewki. Dinozaur Edek zaprasza dzieci do zdrowego odżywiania, połączonego z aktywnością ruchową w zabawie. Dzieci poznają produkty, które wykorzystują do samodzielnego wykonania sałatek warzywnych i deserów owocowych. Chcą być tak silne jak Edek.
 Do wygrania jest 279 nagród dla przedszkoli i 127 nagród dla głosujących na prace konkursowe. Głosowanie trwa od 24.11 do 28.11.2016 r.

K. Kałaczyńska, I. Zawadzka-Tymecka
SP w Wiśniewie

Data utworzenia: 22.11.2016

inne aktualności...

Ilość odsłon 8546728