Niedziela, 20 sierpień 2017
Imieniny Bernard, Samuel, Sobieslaw, Sabina
19:24

Aktualności

DWIE GODZINY DLA RODZINYJuż w najbliższą sobotę (26.11) w Sępólnie Krajeńskim, odbędzie się kolejna edycja akcji "Dwie godziny dla rodziny". Jest to program zachęcający dzieci, młodzież i dorosłych do aktywnego spędzania czasu. Uczestnicy przedsięwzięcia mogą przez dwie godziny, za darmo korzystać z atrakcji Hali Sportowej "Krajna Arena".

"Dwie godziny dla rodziny" to coś w rodzaju drzwi otwartych ośrodka. Do hali sportowej przychodzą  całe rodziny, po to by do woli pobawić się na sportowo. Do dyspozycji mieszkańców jest między innymi ścianka wspinaczkowa, boisko do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej, a także plac gry w unihokeja, czy badmintona. Wszystko to jest darmo, a nad bezpieczeństwem czuwają instruktorzy. "Zainteresowanie jest ogromne. Mieszkańcy wiedzą, że nasza hala sportowa jest nie tylko dla zawodowców, ale również dla całych rodzin" - mówi Marek Chart, Dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim. W sobotę będzie ona otwarta w godzinach od 14.00 do 16.00.

"Dwie godziny dla rodziny" jest akcją cykliczną. Terminy otwarcia hali na potrzeby akcji są ogłaszane zawsze na początku miesiąca, na stronie internetowej Centrum Sportu i Rekreacji:
www.csir-sepolno.pl.


Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Załącznik:
Plik dźwiękowy do pobrania.

Data utworzenia: 23.11.2016

inne aktualności...

Ilość odsłon 8637551