Piątek , 28 lipiec 2017
Imieniny Ada, Innocenty, Wiktor, Walenty, Marcelia, Wiwiana, Sylwiusz
20:52

Aktualności

RUSZA SĘPOLEŃSKA LIGA FUTSALU17 drużyn zgłosiło się do tegorocznej edycji Sępoleńskiej Ligi Futsalu. Sportowcy to w większości piłkarscy amatorzy z okolic Sępólna Krajeńskiego oraz z sąsiedniej Gminy Człuchów. Tworzą oni drużyny, które przez dwa miesiące walczyć będą o zwycięstwa w ligach oraz o Puchar Ligi.

Sępoleńska Liga Futsalu organizowana jest już po raz szósty. Rywalizują w niej amatorskie drużyny reprezentujące zakłady pracy i grupy koleżeńskie. "W naszej hali nierzadko można zobaczyć również piłkarzy okolicznych drużyn, którzy po zakończeniu sezonu na trawie, rozpoczynają rywalizację w hali, podtrzymując jednocześnie swoją sportową formę" - mówi Marek Chart, Dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim. Zawodnicy rywalizują w drużynach 5 osobowych.

Mecze odbywać się będą popołudniami w piątki, soboty, niedziele i poniedziałki. Pierwszy odbędzie już 25 listopada 2016r. Finały zaplanowano na 21 stycznia 2017r.
Rozgrywki można oglądać za darmo. Wstęp na wszystkie mecze jest bezpłatny. Retransmisje spotkań będzie można obejrzeć także w internecie. Szczegółowy harmonogram rozgrywek jest dostępny na stronie: www.csir-sepolno.pl


Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.


Załącznik:
Plik dźwiękowy do pobrania.

Data utworzenia: 24.11.2016

inne aktualności...

Ilość odsłon 8565532