Czwartek, 17 sierpień 2017
Imieniny Anita, Eliza, Jacek, Joanna, Zanna, Miron, Julianna
13:44

Aktualności

GRUNT NA MEDAL - NAGRODA DLA SĘPÓLNA KRAJEŃSKIEGOSępoleński Park Przemysłowy został wyróżniony przez Urząd Marszałkowski w Toruniu. Inwestycja zajęła trzecie miejsce w plebiscycie "Grunt na medal 2016". Nagrodę dla samorządu wręczył Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Piotr Całbecki.

Nagrodzona inwestycja to obszar ponad 9 hektarów gruntów, przygotowanych do przyjęcia inwestorów chcących prowadzić tam działalność przemysłową. Lokalizacja terenów z dala od zwartej zabudowy mieszkaniowej spowoduje, że funkcjonowanie strefy nie będzie uciążliwe dla mieszkańców. Pomysł i realizacja tego zadania zyskały uznanie w oczach komisji oceniającej - mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego.
" Chodzi nam o to, aby w Sępólnie Krajeńskim stworzyć dogodne warunki dla tych, którzy chcą prowadzić działalność gospodarczą lub zakładać nowy biznes. Nagroda jest również świetną promocją naszej Strefy Przemysłowej" - dodaje Burmistrz.
W tegorocznej edycji plebiscytu "Grunt na medal", oceniono łącznie 179 inwestycji z całego kraju. 16 z nich to zadania zrealizowane w województwie kujawsko-pomorskim.


Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Załącznik:
Plik dźwiękowy do pobrania.

Data utworzenia: 25.11.2016

inne aktualności...

Ilość odsłon 8624291