Piątek , 28 lipiec 2017
Imieniny Ada, Innocenty, Wiktor, Walenty, Marcelia, Wiwiana, Sylwiusz
18:41

Aktualności

Szkółka Piłkarska wygrywa w Mroczy.DSC07283

Zawodnicy Szkółki Piłkarskiej Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim wzięli udział w turnieju podsumowującym jesienne rozgrywki Pozazwiązkowej Ligi Żaków. W rozgrywkach ligowych, które trwały od września brało udział 6 zespołów. Oprócz naszego zespołu grały również dwie drużyny Gromu Więcbork, Feniks Mrocza, Kamionka Kamień Krajeński oraz Skra Paterek. W rozgrywkach ligowych nasz zespół uplasował się na I miejscu pokonując wszystkie zespoły. Turniej rozegrany został na nowej hali w Mroczy. 

Drużyny rozlosowane zostały na dwie grupy po 3 zespoły. Szkółka Piłkarska CSiR trafiła do grupy razem z Gromem I Więcbork i Feniksem Mrocza. Z grupy awansowaliśmy z I miejsca by spotkać się w półfinale z Gromem II Więcbork. W półfinale zwyciężyliśmy 2:0. Do finału awansowała także Kamionka Kamień Krajeński, która w półfinale po rzutach karnych wyeliminowała Grom I Więcbork. W finale wygraliśmy pewnie 4:0, potwierdzając dominację w całych rozgrywkach. 

Na koniec wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale za udział w Lidze, a trzy najlepsze zespoły otrzymały również puchary. Nagrodzeni zostali również najlepszy bramkarz i strzelec ligi. Najlepszym bramkarzem został zawodnik z Gromu I Więcbork. Najlepszym strzelcem ligi została Natalia Jamrozik ze Szkółki Piłkarskiej CSiR. Podczas turnieju wybierano najlepszego zawodnika ligi i turnieju, został nim Antoni Burkiewicz ze Szkółki Piłkarskiej CSiR. 

DSC07292

Natalia Jamrozik (najlepszy strzelec ligi) oraz Antoni Burkiewicz (najlepszy zawodnik ligi i turnieju).

 

DSC07288

Szkółka Piłkarska CSiR w Sępólnie Krajeńskim wystąpiła w składzie:

Maciej Zenel, Antoni Burkiewicz, Maksymilian Krawczak, Filip Rybacki, Filip Nowak, FIlip Bukowski, Krzysztof Grzelka, Szymon Szwarc, Patryk Leszcz, Julian Gackowski, Natalia Jamrozik. Trener: Sławomir Gołąbek. 

 

>>>>zapraszamy do fotogalerii<<<<

Data utworzenia: 28.11.2016

inne aktualności...

Ilość odsłon 8565252