Piątek , 28 lipiec 2017
Imieniny Ada, Innocenty, Wiktor, Walenty, Marcelia, Wiwiana, Sylwiusz
20:53

Aktualności

Wystartowała Sępoleńska Liga Futsalu!DSC07100

25 listopada 2016r. wystartowała Sępoleńska Liga Futsalu. Rozgrywki poprzedziło uroczyste otwarcie. Organizatorami rozgrywek jest Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim, współorganizatorami są Gmina Sępólno Krajeńskie oraz MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie. Na otwarciu obecni byli: Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Waldemar Stupałkowski, Starosta Sępoleński Jarosław Tadych, Zastępca Przewodniczącego Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim Franciszek Lesinski, Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Więcborku Tomasz Dobrowolski oraz Kierownik Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim Tomasz Marciniak. Rozgrywki oficjalnie otworzył Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Waldemar Stupałkowski.

Liga została zorganizowana dzięki wsparciu sponsorów takich jak: Zakład Ogólnobudowlany Michał Trociński, Hurtownia Materiałów Budowlanych Stan - Bud Stanisław Jurenczyk, Lemar Kuchnie, Zakład Transportu i Usług w Sępólnie Krajeńskim, Firma Kapost, Bank Spółdzielczy w Więcborku oraz Hurtownia Sportowa PAAK w Bydgoszczy. Patronatem Medialnym rozgrywki objęli serwis Liga TV, Gazeta Pomorska, Wiadomości Krajeńskie oraz portal Nasza Liga Powiatowa. Partnerem technicznym rozgrywek jest Hurtownia Sportowa PAAK w Bydgoszczy.

Już na pierwszym meczu rozgrywek pojawiła się duża grupa kibiców oczekujących pierwszych spotkań ligowych. Tuż po uroczystym otwarciu do gry przystąpiły pierwsze dwa zespoły Seydak Team oraz Taxus Team. Zdecydowanym zwycięzcą pierwszego meczu był Seydak Team pewnie pokonując 6:2 swoich rywali. W piątek odbyły się jeszcze 3 spotkania. W sobotę i niedzielę publiczności zaprezentowały się kolejne zespoły uczestniczące w obecnym sezonie rozgrywkowym. Po dwóch kolejkach fazy kwalifikacyjnej widać, że do faworytów można zaliczyć drużyny: Seydak Team, Grom Barkowo, Team Trociński, Lemar Kuchnie oraz Rafgal - Julia. Kolejne spotkania pokażą czy, ktoś z pozostałych drużyn zbliży się do nich poziomem. Najbliższe mecze już w najbliższy piątek od godz. 18.00. W pierwszym meczu zagrają Grom Barkowo i Lemar Kuchnie. Patrząc na osiągnięte do tej pory wyniki mecz zapowiada się bardzo interesująco. 

 

>>>>>Zapraszamy do fotogalerii<<<<<

Data utworzenia: 28.11.2016

inne aktualności...

Ilość odsłon 8565537