Piątek , 28 lipiec 2017
Imieniny Ada, Innocenty, Wiktor, Walenty, Marcelia, Wiwiana, Sylwiusz
14:52

Aktualności

Zabawy w basenikuW miniony piątek podczas spotkania w „Baby Caffe – Akademia Praktycznego Rodzicielstwa” dzieci wraz z rodzicami uczestniczyli w swobodnych zabawach w baseniku.
Wodne zabawy niemowląt i małych dzieci integrują ich kompleksowy rozwój na wszystkich poziomach: fizycznym, intelektualnym, społecznym i psychicznym. Zajęcia w baseniku dla najmłodszych to przede wszystkim doświadczenie przebywania w wodzie, świetna zabawa oraz aktywność wspomagająca sferę ruchową.
Wspólnie spędzony czas rodziców z dzieckiem na swobodnych zabawach w wodzie dał im wiele radości, a przede wszystkim sprzyjał zacieśnieniu więzi rodzinnych. Chlapiąc i przelewając wodę z miseczek i kubeczków, dzieci nabywały również nowych umiejętności poruszania się w wodzie, zwiększając swoją stabilność, ćwicząc równowagę i precyzję ruchów. Była to niepowtarzalna okazja do kontaktu z rówieśnikami – dzieci nawiązując relacje, uczyły się przebywania w grupie.
Na kolejne spotkanie z cyklu „Baby Caffe” serdecznie zapraszamy 09.12.2016 r. w godz. od 17:00-18:30 do Centrum Małego Dziecka i Rodziny w Sępólnie Kraj. ul. Młyńska 33.

Data utworzenia: 30.11.2016

inne aktualności...

Ilość odsłon 8564908