Piątek , 28 lipiec 2017
Imieniny Ada, Innocenty, Wiktor, Walenty, Marcelia, Wiwiana, Sylwiusz
18:42

Aktualności

SYLWESTER W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIMPrawie 400 osób bawić się będzie w tym roku na Samorządowym Balu Sylwestrowym w Sępólnie Krajeńskim. To największa tego typu impreza w regionie. Zabawa organizowana jest w hali sportowej "Krajna Arena".

Bal Sylwestrowy w Krajna Arena to już sępoleńska tradycja. W tym roku impreza będzie miała swój mały jubileusz. Organizowana jest ona bowiem po raz piąty. "Będzie muzyka na żywo, będzie catering, będzie szampan i dużo tańca" - zapewnia Marek Chart, Dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim. Przed północą, życzenia noworoczne złożą mieszkańcom władze gminy. Po północy, przed halą sportową odbędzie się pokaz sztucznych ogni. Zabawa, jak zapewniają organizatorzy trwać będzie do rana.


Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Załącznik:
Plik dźwiękowy do pobrania.

Data utworzenia: 05.12.2016

inne aktualności...

Ilość odsłon 8565258