Piątek , 28 lipiec 2017
Imieniny Ada, Innocenty, Wiktor, Walenty, Marcelia, Wiwiana, Sylwiusz
14:52

Aktualności

Nagrody dla uczniów ze Szkoły Podstawowej w Wiśniewie w konkursie "Zapobiegajmy pożarom".      Dnia 7 grudnia 2016 roku w Szkole Podstawowej w Wiśniewie miało miejsce uroczyste wręczenie nagród uczniom, którzy zostali wyróżnieni na szczeblu gminy w konkursie plastycznym "Zapobiegajmy pożarom".
      Organizatorem konkursu był Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Sępólnie Kr. oraz Urząd Miejski w Sępólnie Kr. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci, młodzieży i twórców amatorów ochroną przeciwpożarową, tradycją i życiem strażackich środowisk, rozwijanie zainteresowań plastycznych, wyrabianie świadomego stosunku do środowiska przyrodniczego, zapobieganie pożarom i innym klęskom ekologicznym, drogowym.
      Na konkurs na szczeblu gminy wpłynęło 250 prac, w pięciu kategoriach wiekowych. W grupie I (przedszkola) oceniono 59 prac, w grupie II (klasy I- III)- 77 prac, w grupie III (klasy IV- VI)- 70 prac, w grupie IV (gimnazjum)- 32 prace oraz w grupie V (szkoły ponadgimnazjalne)- 12 prac. Dla autorów pięciu najlepszych prac w każdej grupie wiekowej przewidziano nagrody rzeczowe oraz udział w konkursie powiatowym.
      Wśród wyróżnionych uczniów w I grupie wiekowej znalazł się Szymon Barabas (klasa ,,0”). W grupie II ( klasy IV- VI ) nagrody otrzymały uczennice klasy IV: Julia Czajka i Oliwia Ziemska.  Opiekunem artystycznym uczniów jest pani Iwona Zawadzka- Sztandera. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Iwona Zawadzka- Sztandera
SP w Wiśniewie


Data utworzenia: 07.12.2016

inne aktualności...

Ilość odsłon 8564910