Piątek , 28 lipiec 2017
Imieniny Ada, Innocenty, Wiktor, Walenty, Marcelia, Wiwiana, Sylwiusz
16:53

Aktualności

Świąteczny Kiermasz w Wiśniewie7.12.2016r.tradycji stało się zadość i po raz kolejny w Szkole Podstawowej w Wiśniewie odbył się kiermasz świąteczny zorganizowany przez Radę Rodziców. Otworzyły go występy artystyczne pod kierunkiem Pani Iwony Zawadzkiej – Sztandery. Martyna Skrzyńska z kl. IV zauroczyła zebranych wykonaniem piosenki "A kto wie…".
Na rozstawionych stołach królowały nie tylko rozmaite ozdoby świąteczne (stroiki, anioły, choinki wykonane z różnych materiałów, świeczniki, kartki świąteczne), ale i przepyszne pierniczki oraz inne, pachnące świętami ciasteczka. Niepowtarzalne ozdoby świąteczne to dzieła uczniów i ich rodziców. Nie zabrakło też stoiska z ciastami i kawą. O taką osłodę kiermaszu zadbała Rada Rodziców. Impreza cieszyła się dużym powodzeniem i wszystkich wprowadziła w nastrój świat Bożego Narodzenia.
Dziękujemy tym, którzy nas odwiedzili i wybrali coś dla siebie i bliskich. Zostawione przez nich pieniążki zasilą klasowe budżety Rady Rodziców i zostaną wykorzystane na potrzeby dzieci.
Dziękujemy  Rodzicom za pomoc i aktywny udział w życiu naszej szkoły.
Wszystkim życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT i zapraszamy na kiermasz w przyszłym roku!
 
Monika Chorodyńska
SP w Wiśniewie

Data utworzenia: 10.12.2016

inne aktualności...

Ilość odsłon 8565131