Czwartek, 17 sierpień 2017
Imieniny Anita, Eliza, Jacek, Joanna, Zanna, Miron, Julianna
13:48

Aktualności

ZAPROSZENIE NA SĘPOLEŃSKI DZIEŃ ADWENTOWYTrzej Królowie, Święty Mikołaj, potrawy wigilijne i upominki. Nikogo i niczego z pewnością nie zabraknie już w najbliższą sobotę (17.12) w Sępólnie Krajeńskim. Odbędzie się tam Dzień Adwentowy.

Zgodnie z wieloletnią tradycją w organizację wydarzenia angażują się mieszkańcy i instytucje działające na terenie Gminy Sępólno Krajeńskie. Dzieci ze szkół i domów kultury przygotowują świąteczne piosenki i tańce. Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku i członkowie chóru "Cecylia" - kolędy. Młodzież z Warsztatów Terapii Zajęciowej, również się zaprezentuje. Największą atrakcją będą natomiast jasełka, wystawiane przez władze miasta i powiatu, dyrektorów instytucji i nauczycieli. Dzień Adwentowy to wydarzenie, podczas którego mieszkańcy Sępólna Krajeńskiego spotykają się na targowisku "Mój Rynek", również po to, by złożyć sobie świąteczne życzenia. To też okazja do zrobienia zakupów. Organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie sprzedawców z asortymentem świątecznym. "Będzie też tradycyjny barszcz z uszkami, którym będziemy częstowali" - dodaje Ewa Quring - Korczak, z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 15.00. Do wzięcia w nim udziału, zapraszamy nie tylko mieszkańców, ale również gości odwiedzających nasz region.


Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach
.

Załącznik:
Plik dźwiękowy do pobrania.


Data utworzenia: 12.12.2016

inne aktualności...

Ilość odsłon 8624338