Piątek , 28 lipiec 2017
Imieniny Ada, Innocenty, Wiktor, Walenty, Marcelia, Wiwiana, Sylwiusz
14:46

Aktualności

Koncert Świąteczny pt: „Maleńka przyszła miłość” w Wiejskim Ośrodku Kultury w WałdowieKoncerty Świąteczne w Wiejskim Ośrodku Kultury w Wałdowie  to tradycja od wielu lat .Tegoroczny koncert nosił tytuł "Maleńka przyszła miłość".   Każdy z koncertów ma inny, niepowtarzalny  klimat i oddycha innymi emocjami.  W tym roku koncert uświetnili młodzi artyści , strażacy , młodzież , zespoły działające w Ośrodku oraz gość specjalny pani Małgorzata z Gdyni. Przybyli goście mogli obejrzeć inscenizacje taneczną pt „ Maleńka przyszła miłość" i Jasełka pt: „Oszaleli Anieli" . Mogli usłyszeć najbardziej lubiane interpretacje  kolęd z poprzednich lat oraz kilka zupełnie nowych piosenek świątecznych, które mamy nadzieję rozogniły wszystkie serca i wprowadziły uczestników koncertu w niebiański nastrój świąt Bożego Narodzenia.
 Na zakończenie odbyła się wielopokoleniowa integracja oraz można było skosztować potraw wigilijnych i rozgrzać się gorącym barszczem serwowanym przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Wałdowa.
Nie ulega wątpliwości, że wydarzenie będące swego rodzaju wędrówką pośród najpiękniejszych kolęd i pastorałek cieszy się ogromnym zainteresowaniem.
I tą drogą życzę  państwu, aby wśród migoczących gwiazd choinkowych znaleźć czas :
- by dogonić na chwilę  własne myśli ,
- by zapomnieć o trudach codzienności ,
- by dostrzec uśmiech na twarzy drugiego człowieka ,
- by cieszyć się chwilą Bożego Narodzenia …
Radosnych i upływających w zdrowiu Świąt oraz szczęśliwego Nowego  Roku 2017 wszystkim życzy ...
Kierownik Wiejskiego Ośrodka Kultury.

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim
Tekst : Bożena Mania
Zdjęcia : Elżbieta Gackowska

Data utworzenia: 15.12.2016

inne aktualności...

Ilość odsłon 8564847