Piątek , 18 sierpień 2017
Imieniny Ilona, Klara, Bronislaw, Helena, Boguslaw
18:07

Aktualności

"Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy”, czyli uroczystość wigilijna w Wiśniewie.Wreszcie nadszedł długo wyczekiwany dzień w Szkole Podstawowej w Wiśniewie -20 grudnia , czyli dzień szkolnej uroczystości wigilijnej. Spotkanie rozpoczęła Pani dyrektor, która  bardzo ciepło i serdecznie przywitała wszystkich zebranych , a przede wszystkim zaproszonych gości.
W magię zbliżających się świąt Bożego Narodzenia  wprowadzili nas utalentowani uczniowie z najmłodszych klas, przedstawiając jasełka zatytułowane "Radosna Nowina".Następnie wysłuchaliśmy przepięknych kolęd w wykonaniu  laureatów "Szkolnego konkursu  kolęd i Ppastorałek ", którym towarzyszył szkolny zespół taneczny "Era". Życzenia składane przez Panią dyrektor oraz przybyłych gości wywołały w nas cudowną, prawdziwie rodzinną atmosferę. Ogromne poruszenie na sali wywołał najbardziej oczekiwany gość. Gwiazdor obdarował prezentami wszystkich wszystkich zgromadzonych.W radosnym nastroju zasiedliśmy do wigilijnych potraw. Na stole pojawiły się tradycyjne potrawy.Były pierogi, krokiety, ciasta ,przygotowane przez rodziców .
Panował odświętny nastrój, uczniowie pojawili się w eleganckich ubiorach, w tle brzmiały przepiękne polskie kolędy. Każdy z nas przyczynił się do budowania wspaniałej świątecznej atmosfery.
Dziękujemy Radzie Rodziców, Sponsorom, Pani Bożenie Binkowskiej za ogromny wkład w przygotowanie uroczystości wigilijnej. Dziekujemy Gościom za przybycie do naszej szkoły, wspólne świętowanie oraz za prezenty przekazane na recz uczniów.

Sylwia Szczubiał
SP w Wiśniewie

Data utworzenia: 21.12.2016

inne aktualności...

Ilość odsłon 8628992