Piątek , 28 lipiec 2017
Imieniny Ada, Innocenty, Wiktor, Walenty, Marcelia, Wiwiana, Sylwiusz
16:52

Aktualności

Sępoleńska Liga Futsalu po pierwszych kolejkach ligowych!DSC03620

Sępoleńska Liga Futsalu wkroczyła w decydującą fazę. Po podziale na ligi rozegrane zostały już trzy kolejki spotkań. W pierwszej lidze bez straty punktów pozostaje jedynie Grom Barkowo, który w dotychczas najciekawszym meczu pokonał 10:8 drużynę Seydak Team. Na drugim miejscu z 7 punktami na koncie jest Lemar Kuchnie, który punkty stracił tylko w meczu z Team Trociński.

Na trzecim miejscu jak na razie plasuje się drużyna Seydak Team z 6 punktami na koncie. Na 4 miejscu jest drużyna Team Trociński, która jeszcze nie przegrała, a po dwóch rozegranych meczach ma 4 punkty na koncie i na pewno liczyć się będzie w ostatecznym rozrachunku. W najbliższy piątek odbędzie się ostatnia kolejka I ligi w tym roku. Najciekawszym spotkaniem z pewnością będzie mecz pomiędzy Gromem Barkowo, a Team Trociński, początek meczu o godzinie 21.00. Jeżeli chodzi o zdobycze indywidualne to na razie zdecydowanym liderem jest Łukasz Kościan z Gromu Barkowo strzelec 13 bramek w zaledwie 3 meczach.Grom Barkowo

Jeszcze ciekawiej jest w drugiej lidze, gdzie nie ma zdecydowanego lidera. Wszystkie drużyny zdążyły już stracić punkty. Ekipy z trzech pierwszych miejsc mają po 7 punktów na koncie (Młode Orły, Taxus Team oraz Chłopaki ZTiU). Niewielką stratę mają zespoły z 4 i 5 miejsca (Vinceri Meble oraz Fuks Wielowicz), które do lidera tracą tylko trzy punkty. Zmagania drugoligowe wznowione zostaną dopiero po nowym roku i od razu w pierwszym spotkaniu spotka się obecny lider z wiceliderem tabeli Młode Orły - Taxus Team. Początek spotkania 7 stycznia 2017r. o godzinie 16.00. W klasyfikacji strzelców drugiej ligi prowadzi Cyprian Błaszczyński z Vinceri Meble z 11 bramkami na koncie. Tuż za Jego plecami są: Dominik Bonk (Chłopaki ZTiU) - 10 bramek oraz Bartek Kosmela (Orlikowcy Józef Team) - 8 bramek. 

Młode Orły

Znamy już także pierwsze rozstrzygnięcia w Pucharze Ligi. Jako pierwsi w półfinale zameldowali się gracze Lemar Kuchnie, którzy dopiero w rzutach karnych uporali się z ekipą Spica Meble (w meczu 2:2). Ich przeciwnikiem będzie drużyna Seydak Team, która pewnie pokonała drużynę Orlikowcy Józef Team. W drugim półfinale na pewno zagra Rafgal - Julia, który 7:1 pokonał drużynę ZGK Sępólno Krajeńskie. Ostatnie miejsce w półfinale czeka na zwycięzcę pary Grom Barkowo - Młode Orły, spotkanie rozegrane zostanie 9 stycznia o godzinie 19.30. Mecze półfinałowe rozegrane zostaną 16 stycznia (poniedziałek) od godziny 19.30.  

Lemar Kuchnie

 

>>>>Zapraszamy do fotogalerii<<<<

 

Autor: Sławomir Gołąbek         

 

Data utworzenia: 22.12.2016

inne aktualności...

Ilość odsłon 8565125