Piątek , 28 lipiec 2017
Imieniny Ada, Innocenty, Wiktor, Walenty, Marcelia, Wiwiana, Sylwiusz
20:52

Aktualności

Szymon Barabas ze szkoły w Wiśniewie w IX edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego: Postać Świętego Mikołaja z motywem kujawskim.          Zakończyła się kolejna edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Postać Świętego Mikołaja-z motywem kujawskim" pod honorowymi patronatami: Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Prezydenta Miasta Torunia i Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.16 grudnia 2016 roku odbyła się Uroczysta Gala w Zespole Szkół Nr 8 w Toruniu, kiedy to nastąpiło wręczenie nagród i pamiątkowych dyplomów laureatom oraz wyróżnionym dzieciom. Impreza odbyła się bardzo uroczyście. Gala rozpoczęła się przedstawieniem dyrektora szkoły nr 8 w Toruniu, oraz jury w składzie:  pani Anita Przybyszewska- Pietrasiak, pani Gabriela Rumińska, pan Dariusz Delik, pani Katarzyna Kokot.
             Następnie odbyła się część artystyczna o nadchodzących świętach przygotowane przez uczniów szkoły nr 8 w Toruniu. Kolejnym podpunktem gali było wręczenie podziękowań wychowawcom oraz nauczycielom uczniów wyróżnionych oraz laureatom. Pani  Iwona Zawadzka- Sztandera została wyczytana oraz otrzymała pismo z podziękowaniami za trud włożony w wychowanie wyróżnionego w tym prestiżowym konkursie Szymona Barabas. Pismo zawierało także podziękowania za uczestnictwo w IX edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego ,, Postać Świętego Mikołaja z motywem kujawskim”.
          Gale umilały nam występy wokalno - muzyczne przygotowane przez uczniów szkoły nr 8 w Toruniu. Wszystko odbywało się w bardzo miłej atmosferze. Kulminacyjnym punktem uroczystości było rozdanie nagród i dyplomów laureatom oraz wyróżnonym w konkursie. Każdy wyczytany otrzymywał dyplom oraz upominek. Szymon Barabas z oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Wiśniewie otrzymał wyróżnienie oraz dużo nagród. Wśród upominków znalazły się dwie gry edukacyjne, książka o zwierzątach, kolorowanka, pisaki, kredki, bon rabatowy oraz bilety do Teatru ,,Baj Pomorski" w Toruniu na spektakl pt. ,,Historia Calineczki". Zwieńczeniem Gali był profesjonalny występ taneczny dzieci.
          Nagrodzone prace wystawione były podczas wystawy pokonkursowej w Zespole Szkół nr 8. Można było je także oglądać w Centrum Handlowym w okresie przedświatecznym.
  
                              Katarzyna Barabas
                                mama nagrodzonego Szymona Barabas

Data utworzenia: 29.12.2016

inne aktualności...

Ilość odsłon 8565535