Piątek , 28 lipiec 2017
Imieniny Ada, Innocenty, Wiktor, Walenty, Marcelia, Wiwiana, Sylwiusz
14:46

Aktualności

ZGŁOSZENIA DO PLEBISCYTU PRZEDSIĘBIORACA ROKU.Od nowego roku rozpocznie się przyjmowanie zgłoszeń do plebiscytu Przedsiębiorca Roku w Gminie Sępólno Krajeńskie. Jest to wyróżnienie honorowe, przyznawane firmom działającym na terenie naszego samorządu. Kandydatury do plebiscytu będą mogli zgłaszać sami przedsiębiorcy, organizacje, stowarzyszenia, związki zawodowe, radni, burmistrz, a nawet grupy mieszkańców. Ostatecznego wyboru zwycięzcy plebiscytu dokonuje Rada Miejska. Wyróżniona firma otrzymuje statuetkę, dyplom oraz prawo do używania tytułu w swoich materiałach promocyjnych. Miasto funduje jej także nagranie filmu promocyjnego.

Plebiscyt ma na celu uhonorowanie tych przedsiębiorstw, które są dobrą marką Sępólna Krajeńskiego. "Jest to nagroda, która ma promować podmioty gospodarcze działające w naszej gminie" - mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego.
Wynik plebiscytu ogłaszany jest wiosną, podczas uroczystej sesji Rady Miejskiej.
Plebiscyt Przedsiębiorca Roku jest organizowany w Sępólnie Krajeńskim już po raz czwarty. W poprzednich edycjach statuetki otrzymały:

  • Firma DUKO,
  • Firma HESZ,
  • Firma WYROBY BETONOWE RYSZARD SZCZEPAŃSKI.

Zgłoszenia do nagrody za rok 2016, będą przyjmowane do końca stycznia w Urzędzie Miejskim. Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny na stronie internetowej Ratusza: www.gmina-sepolno.pl

Wzór wniosku o przyznanie nagrody

Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Załącznik:
Plik dźwiękowy do pobrania.

Data utworzenia: 29.12.2016

inne aktualności...

Ilość odsłon 8564851