Piątek , 28 lipiec 2017
Imieniny Ada, Innocenty, Wiktor, Walenty, Marcelia, Wiwiana, Sylwiusz
20:46

Aktualności

OPŁATA TARGOWA - ZIMĄ TANIEJPonad 50 procentowa obniżka opłaty targowej w okresie zimowym - taką zasadę od nowego roku wprowadzono w Sępólnie Krajeńskim. Uchwałę w tej sprawie przyjęła już Rada Miejska.

Na razie obniżka będzie obowiązywała w styczniu i lutym. "Chodzi o to, aby zachęcić handlowców do korzystania z miejskiego targowiska, również poza sezonem" - mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego. Obecnie zwyczajowo przyjętym dniem targowym jest każdy piątek. Wtedy na obiekcie "Mój Rynek", pojawia się najwięcej sprzedawców. Sępoleńskie targowisko przygotowane jest jednak na prowadzenie handlu przez cały tydzień. Posiada ono zadaszenie, betonową posadzkę, dogodny dojazd i zasilanie elektryczne. Sam obiekt zlokalizowany jest w centrum miasta.

Opłata targowa za zajęcie jednego sektora (do 12m2) wynosi:
- 13zł od marca do grudnia i 6zł w styczniu i lutym, dla handlujących artykułami żywnościowymi nieprzetworzonymi.
- 21zł od marca do grudnia i 10zł w styczniu i lutym, dla handlujących artykułami żywnościowymi przetworzonymi.
- 30zł od marca do grudnia i 15zł w styczniu i lutym, dla handlujących artykułami innymi niż żywnościowe.


Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Załącznik:
Plik dźwiękowy do pobrania.

Data utworzenia: 05.01.2017

inne aktualności...

Ilość odsłon 8565479