Piątek , 28 lipiec 2017
Imieniny Ada, Innocenty, Wiktor, Walenty, Marcelia, Wiwiana, Sylwiusz
02:33

Aktualności

Profesjonalne Kino Objazdowe Outdoor Cinema Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim zaprasza na seanse filmowe - 17 marca 201710:00 – Trolle
Ceny biletów: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny),
12 zł grupowy (co najmniej 10 osób, seanse przedpołudniowe od poniedziałku do piątku)
czas trwania: 93 minuty
wiek: bez ograniczeń
„Trolle” to animowany film przygodowy twórców „Shreka”. Tytułowe Trolle to wesołe, rozśpiewane i bajecznie kolorowe stworki. Żyją w równie kolorowym lesie, niewiele wiedzą o otaczającym ich świecie i cieszą się każdą chwilą. Szczególnym entuzjazmem wyróżnia się Poppy, której beztroska i radość udziela się wszystkim dookoła. Wyjątkiem jest Mruk, odludek, który uważa, że wszystkim Trollom grozi wielkie niebezpieczeństwo. Jego przepowiednie sprawdzają się, gdy drogę do wioski odnajdują Bergeni, odwieczni wrogowie Trolli, którzy porywają najlepszych przyjaciół Poppy. Poppy postanawia ich ratować. Z trudem namawia Mruka, by jej pomógł i oboje wyruszają do miasta Bergenów, by uratować porwanych przyjaciół. Znajdź swoje szczęśliwe miejsce z Trollami!

12:00 – Maria Skłodowska-Curie
Ceny biletów: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny),
12 zł grupowy (co najmniej 10 osób, seanse przedpołudniowe od poniedziałku do piątku)
czas trwania: 100 minut
wiek: od 12 lat

16:00 – Bodo
Ceny biletów: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny)
8 zł przy płatności kartą Visa
czas trwania    110 minut
wiek: od 12 lat
Efektowny, iskrzący dowcipem i zrealizowany z oszałamiającym rozmachem film, inspirowany życiem jednego z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów przedwojennego polskiego kina. Wciągająca historia pierwszego kinowego gwiazdora, bohatera plotek i skandali, obiektu westchnień kobiet i idola mężczyzn.
Jest rok 1916. Młody chłopak, Bodzio, ucieka z domu gdyż zamiast zostać lekarzem, jak chciałaby rodzina, marzy o karierze scenicznej. Jeszcze jednak nie wie, że mu się to uda i wkrótce stanie się gwiazdą. Kilka lat później Eugeniusz Bodo jest u szczytu sławy. Właśnie podpisał kontrakt z wytwórnią w Hollywood, dokąd chce wyjechać wraz z miłością swojego życia. Jego plany krzyżuje wybuch okrutnej wojny.

18:15 – Kong: Wyspa czaszki (3D)
Ceny biletów: 18 zł normalny, 16 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny)
9 zł przy płatności kartą Visa
czas trwania: 110 minut
wiek: od 13 lat
Film śledzi losy zespołu badaczy, którzy zapuszczają się w głąb niezbadanej wyspy położonej na Pacyfiku — tak samo pięknej, jak i zdradliwej — nie wiedząc, że wchodzą na teren należący do mitycznego King Konga.

20:30 – Maria Skłodowska-Curie
Ceny biletów: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny)
8 zł przy płatności kartą Visa
czas trwania: 100 minut
wiek: od 12 lat
Wystawna, międzynarodowa koprodukcja o życiu słynnej polskiej noblistki – Marii Skłodowskiej-Curie. Historia niezwykłej kobiety, która opuszcza ojczyznę i wyjeżdża do Francji, by rozpocząć karierę naukową A przy tym niepowtarzalna podróż w czasie do Paryża z przełomu wieków – miasta intryg, romansów, sztuki i odkryć, które zmieniały świat. W roli tytułowej Karolina Gruszka. Partnerują jej m.in. Izabela Kuna w roli Bronisławy Skłodowskiej – siostry noblistki, Piotr Głowacki jako Albert Einstein i Daniel Olbrychski jako Emile Amagat – zagorzały przeciwnik Marii.

Seanse w:
Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
Ul. Kościuszki 4

Rezerwacje telefoniczne (przyjmowane od pon do pt, w godzinach 10:00 – 15:00):
(22) 357 78 00
Więcej informacji, przedsprzedaż oraz promocje na:
Kino.Visa.pl

Na filmowe seanse zaprasza VISA

Objazdowe Kino Visa odwiedzi ponad 100 miejscowości, w których nie ma kin.
Dzięki profesjonalnemu kinu objazdowemu, którego partnerem jest Visa, mieszkańcy miejscowości, w których nie ma kin, będą mogli oglądać najnowsze produkcje i premiery filmowe na wielkim ekranie.
W trasę po Polsce wyruszyło największe kino objazdowe pełne filmowych emocji, które odwiedzi
aż 100 miejscowości we wszystkich 16 województwach. Na filmowej trasie kina znalazły się między innymi: Szczytno, Bartoszyce, Kłodawa, Brodnica, Lubsko, Węgorzewo, Syców, Kalety, Lelów i wiele innych. W repertuarze znajdą się najważniejsze polskie i zagraniczne premiery filmowe, tematyczne maratony oraz propozycje dla całych rodzin. Nie zabraknie tytułów dla dzieci, również w wersji 3D.
50% zniżki przy płatności kartą Visa. Organizator profesjonalnego kina objazdowego, firma Outdoor Cinema - we współpracy z Visa - przygotowała wyjątkowe promocje dostępne każdego dnia.
Na miłośników filmu, którzy zapłacą kartą Visa, czeka specjalna 50% zniżka na bilety i zestawy w barku kinowym. Dodatkowo użytkownicy kart Visa będą mogli szybciej wejść do kina i zarezerwować miejsca w najlepszych rzędach usytuowanych na środku sali kinowej. Promocja startuje już 24 lutego, z okazji weekendu Oscarowego.
W repertuarze wciąż króluje bijąca rekordy popularności „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” - opowieść o niezwykłej kobiecie, która zmieniła miłosne obyczaje Polaków. Film w polskich kinach obejrzało już ponad 1,5 miliona widzów.
A już od 3 marca wyświetlany będzie premierowo film pt. „Maria Skłodowska - Curie” - międzynarodowa koprodukcja o życiu słynnej polskiej noblistki, z Karoliną Gruszką w roli tytułowej oraz Piotrem Głowackim jako Albertem Einsteinem. W repertuarze nie zabraknie również propozycji dla najmłodszych - nominowanej do Oscara w kategorii najlepsza piosenka animacji „Trolle” oraz „Lego® Batman: Film” w wersji 3D z polskim dubbingiem.

Na mieszkańców kolejnych miejscowości czekają emocjonujące filmy oraz wyjątkowe atrakcje.
Bilety dostępne są w kasie kina oraz w internetowej przedsprzedaży. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji, repertuaru i lista odwiedzanych miejscowości znajdują się na stronie: http://Kino.Visa.pl/
Zaproś rodzinę i przyjaciół na seans filmowy i poczuj prawdziwą magię kina.
Na filmowe emocje zaprasza Visa!


Data utworzenia: 07.03.2017

inne aktualności...

Ilość odsłon 8563708