Poniedziałek, 24 kwiecień 2017
Imieniny Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
18:57

Aktualności

III Zlot Pojazdów Zabytkowych – „odjechana” Majówka.        Przed nami kolejny, III już Zlot Pojazdów Zabytkowych. Pierwszy maja stał się w Sępólnie Krajeńskim świętem miłośników klasycznej motoryzacji. Tego dnia w jednym miejscu skupiają się prawdziwi fachowcy i przede wszystkim, oddani pasjonaci wraz ze swoimi pięknie zachowanymi, unikatowymi samochodami i motocyklami aby celebrować, rozmawiać i dzielić się doświadczeniem z innymi moto-fanami.
         Zlot Pojazdów Zabytkowych to jednak nie tylko okazja do podziwiania zabytkowych aut i jednośladów, ale również wystawy, koncerty oraz pokazy. Tym razem w tej wyjątkowej scenerii wystąpią dla Państwa – Halina i Janek z kapelą w repertuarze najpopularniejszych przebojów polskiej muzyki rozrywkowej, znany z zespołu Bolter, Janek Zieliński z energetyczną dawką muzyki disco oraz Mr Sebii gwarantujący dyskotekową zabawę.
        O motoryzacji kiedyś i dziś porozmawiamy z fachowcem w tej dziedzinie, Ireneuszem Koryckim. Pomysłodawcą Rajdu Ulicami Chojnic, związanym z Automobil Klubem RallyLand. Majówka w Sępólnie zaczyna się z piskiem opon i zapachem spalonej benzyny! Nie może Was zabraknąć! 1 maja, godzina 15:00, Targowisko Miejskie „Mój Rynek”, po raz trzeci ruszamy w prawdziwą „podróż w czasie”.

Data utworzenia: 21.04.2017

inne aktualności...

Ilość odsłon 8240872