Piątek , 28 lipiec 2017
Imieniny Ada, Innocenty, Wiktor, Walenty, Marcelia, Wiwiana, Sylwiusz
02:33

Aktualności

BAJKOWY ZAKĄTEK W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM.Wycieczka autokarowa do Muzeum Piernika oraz wirtualne wyprawy do innych ciekawych miejsc - to wakacyjna oferta Biblioteki Publicznej w Sępólnie Krajeńskim. Akcja "LATO" ruszy tam 31 lipca. Już teraz przyjmowane są zapisy chętnych.

W tym roku sępoleńska biblioteka proponuje spotkania z tradycją i legendami z różnych regionów. "Będą zajęcia animacyjne, literackie i plastyczne. Będzie też dużo wyjść w teren" - zapowiada Grażyna Kędzierska, Dyrektor Biblioteki Publicznej w Sępólnie Krajeńskim. "Wirtualnie przeniesiemy się między innymi do Gdańska, Krakowa i Wrocławia. Oczywiście podróż zaczniemy od legend naszego Sępólna" - dodaje dyrektor.

Zajęcia są adresowane do dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Będą się one odbywały codziennie przez pierwsze dwa tygodnie sierpnia. Uczestnictwo w nich będzie bezpłatne. Całość jest finansowana przez Gminę Sępólno Krajeńskie. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują zapisy. Są one przyjmowane w bibliotece.

Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Załącznik:
Plik dźwiękowy do pobrania.


Data utworzenia: 17.07.2017

inne aktualności...

Ilość odsłon 8563700