Niedziela, 26 marzec 2017
Imieniny Larysa, Emanuel, Teodor, Tymoteusz, Dora, Olga
13:00

Aktualności

Płetwonurkowie czyścili dno Plaży Miejskiej.


Jak co roku drużyna Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego , CSiR w Sępólnie Krajeńskim  oraz zaproszeni płetwonurkowie z Cekcyna  i Piły rozpoczęli sezon letni, na sępoleńskiej plaży, wielkim sprzątaniem.
Z roku na rok śmieci jest mniej, to cieszy najbardziej.  Sprzątanie plaży przeradza się powoli w plenerową imprezę. Mieszkańcy mają możliwość zapoznania się ze sprzętem do nurkowania, z pracą płetwonurków.




czytaj więcej...

Data utworzenia: 29.06.2015

„Nasza mała ojczyzna” – WYCIECZKA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ZBOŻU


Dnia 22 czerwca uczniowie klasy I i II udali się na wycieczkę do Wysokiej Krajeńskiej. Był to już drugi wyjazd do wsi, w których mieszkają uczniowie naszej szkoły.



czytaj więcej...

Data utworzenia: 29.06.2015

Kawiarnia SPORTOWA już otwarta!


KAWIARNIA SPORTOWA serdecznie zaprasza do miłego spędzania popołudni i wieczorów przy dobrej herbacie, kawie i nie tylko, z możliwością oglądania imprez sportowych odbywających się w hali Krajna Arena.
Kawiarnia SPORTOWA czynna jest w godz. 16.00 -22.00, w każdy dzień tygodnia. Zapraszamy!



czytaj więcej...

Data utworzenia: 29.06.2015

„[…] mają krótkie, ale cudowne życie”* – „Motyl” Lisy Genovy


24 czerwca 2015 r. w Bibliotece Publicznej im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim odbyło się comiesięczne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Na środowych obradach klubowicze dyskutowali o powieści „Motyl” Lisy Genovy, która przez około pół roku gościła na najbardziej prestiżowej liście bestsellerów „New York Timesa” i przyniosła autorce światową sławę.



czytaj więcej...

Data utworzenia: 29.06.2015

Informacja w zakresie trybu przyznawania nagrody pod nazwą „Nagroda Świętego Wawrzyńca – Patrona Gminy Sępólno Krajeńskie”.


Informuję, iż podczas Sesji Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim, w dniu 10 sierpnia 2015r. po raz kolejny zostanie wręczona nagroda pod nazwą „Nagroda Świętego Wawrzyńca – Patrona Gminy Sępólno Krajeńskie”.



czytaj więcej...

Data utworzenia: 23.06.2015

Uczniowie z Wiśniewy z wizytą w mieście Kopernika


W środę 10 czerwca klasy młodsze z naszej szkoły wyruszyły do grodu Mikołaja Kopernika. Swoją wizytę rozpoczęły od obejrzenia spektaklu pt. „Na Arce o ósmej” w teatrze Baj Pomorski. „Na Arce o ósmej” to  dramat uznany za jeden z najciekawszych współczesnych tekstów scenicznych dla dzieci w Niemczech, Francji i Holandii.



czytaj więcej...

Data utworzenia: 26.06.2015

Uczniowie z Wiśniewy z wizytą u OWADOGIGANTÓW


Dnia 24 czerwca uczniowie z klas 0 – III ze Szkoły Podstawowej w Wiśniewie uczestniczyli w wycieczce do Rodzinnego Parku Rozrywki „Owadogigant”  w Lubnicy. 



czytaj więcej...

Data utworzenia: 26.06.2015

Noc trapera z … ciekawą książką w Wiśniewie


Kolejna „Noc trapera” za nami. Tym razem zajęcia, poświecone były książkom, które lubimy. Było to również podsumowanie zajęć  grantowych i statutowych, które trwały przez cały rok i nosiły nazwę „Godzina z ciekawą książką”.



czytaj więcej...

Data utworzenia: 26.06.2015

Medale dla uczniów z Wiśniewy z okazji Dnia Sportu


W niedzielę 21 czerwca 2015r. nasi najmłodsi uczniowie wzięli udział w Mistrzostwach Miasta i Gminy Dzieci i Młodzieży w Lekkoatletyce  w Sępólnie Krajeńskim.



czytaj więcej...

Data utworzenia: 26.06.2015

Strategia ORSG Powiatu Sępoleńskiego - konsultacje społeczne


Komitet Sterujący zaprasza do zapoznania się i wnoszenia uwag do pierwszej wersji Strategii Obszaru Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Powiatu Sępoleńskiego.



czytaj więcej...

Data utworzenia: 26.06.2015

Ilość odsłon 8114861