Środa, 29 marzec 2017
Imieniny Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
09:19

Aktualności

Uroczysta sesja Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim.Zawiadamiam, że w dniu 24 kwietnia 2010 r.  odbędzie się uroczysta sesja Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim z okazji obchodów 650 lecia nadania praw miejskich miejscowości Sępólno Krajeńskie.czytaj więcej...

Data utworzenia: 20.04.2010

Jubileusz.


Dnia 17 kwietnia 2010r., w sali Urzędu Stanu Cywilnego w Sępólnie Krajeńskim odbyła się uroczystość 50-lecia pożycia małżeńskiego Państwa Niny i Hieronima Kulpińskich.czytaj więcej...

Data utworzenia: 19.04.2010

Konkurs plastyczny na zakładkę do książek.Regulamin konkursu plastycznego
na zakładkę do książek
pt.„Moje miasto w historii i legendzie”czytaj więcej...

Data utworzenia: 19.04.2010

Konkursu na prezentację multimedialną.Regulamin konkursu na prezentację multimedialną
pt. „Pokochaj swoje miasto”.czytaj więcej...

Data utworzenia: 19.04.2010

Pełna smutku i zadumy sesja Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim.czytaj więcej...

Data utworzenia: 15.04.2010

Komunikat Rady Miejskiej Sępólna Krajeńskiego.Komunikat Rady Miejskiej
Sępólna Krajeńskiego

Uprzejmie informuję, że w związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i osób Mu towarzyszących w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem, Księga Kondolencyjna została wyłożona od dnia 13 kwietnia 2010 r. w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim oraz w budynku Urzędu Miejskiego i Starostwa Powiatowego w Sępólnie Krajeńskim.

Przewodniczący Rady Miejskiej
Tomasz CyganekNadzwyczajna sesja Rady Miejskiej.Zawiadamiam, że w dniu 14 kwietnia 2010 r. o godz. 10,00    w   Urzędzie Miejskim w Sępólnie Krajeńskim,  ul. T.Kościuszki 11 w  sali  sesyjnej  im. L. Prądzyńskiego odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim zwołana w związku z tragicznym wydarzeniem dotyczącym katastrofy samolotu prezydenckiego.

Przewodniczący Rady Miejskiej
Tomasz CyganekApel burmistrza w obliczu narodowej tragedii.


W związku z ogłoszoną przez Marszałka Sejmu RP żałobą narodową, w obliczu narodowej tragedii związanej z katastrofą samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem, którym Prezydent Lech Kaczyński z Małżonką oraz  polską delegacją udawali się na uroczystości do Katynia, zwracam się z apelem do mieszkańców Gminy Sępólno Krajeńskie  o godne uczczenie pamięci ofiar katastrofy. W szczególności zwracam się do organizatorów imprez masowych o charakterze rozrywkowym, sportowym o odwołanie powyższych wydarzeń zaplanowanych w tym okresie.

Do czasu zakończenia żałoby narodowej flagi państwowe opuszczone będą do połowy masztów na budynkach należących do administracji samorządowej.

Apeluję do mieszkańców o wywieszenie flag biało - czerwonych z kirem,

niech ten czas żałoby będzie okresem zadumy oraz wyrazem solidarności z Rodzinami i Bliskimi Ofiar.


Burmistrz Sępólna Krajeńskiego
Waldemar StupałkowskiKondolencje dla najbliższych ofiar katastrofy lotniczej.Władze Samorządowe Gminy Sępólno Krajeńskie łącząc się w smutku i bólu  składają Rodzinom Ofiar wyrazy głębokiego współczucia po stracie swoich bliskich w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem. Zginęli Pan Prezydent z Małżonką,  nasi czołowi Przedstawiciele, Rodziny Ofiar Katyńskich,  to niepowetowana strata dla naszego narodu.


Przewodniczący Rady Miejskiej
Tomasz Cyganek
Burmistrz Sępólna Krajeńskiego
Waldemar StupałkowskiGrody Kazimierza Wielkiego zatrzymane w kadrze


Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Bydgoszczy, Koło w Sępólnie Kraj., ogłasza konkurs fotograficzny „Grody Kazimierza Wielkiego zatrzymane w kadrze”.  Konkurs ogłoszony jest w związku z obchodami związanymi z   650 – leciem nadania praw miejskich przez króla Kazimierza Wielkiego naszemu miastu  a jego celem jest  zachęcenie osób fotografujących do ukazania spuścizny oraz współczesności miast i miejscowości, które związane są z królem Kazimierzem Wielkim.czytaj więcej...

Data utworzenia: 15.04.2010

Ilość odsłon 8131428