Gminne Zawody LA - Zakończenie Sezonu 2017

DSC08780 Kopiowanie

11 października 2017r. na stadionie Centrum Sportu i Rekreacji odbyły się Gminne Zawody Lekkoatletyczne - Zakończenie Sezonu 2017. Zmagania otworzył Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Waldemar Stupałkowski. Na otwarciu i podczas zawodów obecni byli również: Starosta Sępoleński Jarosław Tadych, Zastępca Burmistrza Sępólna Krajeńskiego Marek Zieńko, Zastępca Przewodniczącego Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim Franciszek Lesiński, Dyrektor Zakładu Obsługi Oświaty Samorządowej Marek Tymecki oraz Dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji Marek Chart. Były to ostatnie zawody lekkoatletyczne w tym roku.

 

Poniżej przedstawiamy wyniki w poszczególnych konkurencjach oraz klasyfikację medalową szkół:

 

DZIEWCZĘTA KLASY II - ROCZNIK 2009 I MŁODSZE

 

50m

I miejsce - Karolina Rybak (SP Zboże) - 9,0s

II miejsce - Wiktoria Zgrzeba (SP nr 3) - 9,2s

III miejsce - Paulina Zacharzewska (SP Wałdowo) - 9,3s

IV miejsce - Antonina Grabowska (SP nr 3) - 9,4s

IV miejsce - Aleksandra Marciniak (SP nr 3) - 9,4s 

IV miejsce - Maja Banach (SP nr 3) - 9,4s

VII miejsce - Natalia Jankowska (SP nr 3) - 9,7s

VIII miejsce - Luiza Czajka (SP nr 3) - 9,9s

IX miejsce - Lena Szemryk (SP nr 3) - 10,3s

IX miejsce - Zuzanna Dziarnowska (SP Wałdowo) - 10,3s

IX miejsce - Daria Wojtasik (SP nr 3) - 10,3s

XII miejsce - Oliwia Solarek (SP nr 3) - 10,5s

 

 skok w dal

I miejsce - Karolina Rybak (SP Zboże) - 3,03m

II miejsce - Maja Lica (SP nr 3) - 2,96m

III miejsce - Paulina Zacharzewska (SP Wałdowo) - 2,74m

IV miejsce - Natalia Jankowska (SP nr 3) - 2,59m

V miejsce - Maja Banach (SP nr 3) - 2,45m

VI miejsce - Oliwia Solarek (SP nr 3) - 2,43m

VII miejsce - Agata Bonk (SP nr 3) - 2,18m

 

rzut p.palantową

I miejsce - Wiktoria Zgrzeba (SP nr 3) - 21m

II miejsce - Maja Lica (SP nr 3) - 17m

III miejsce - Aleksandra Marciniak (SP nr 3) - 17m

IV miejsce - Lena Szemryk (SP nr 3) - 15m

V miejsce - Agata Bonk (SP nr 3) - 15m

VI miejsce - Daria Wojtasik (SP nr 3) - 8,5m


CHŁOPCY KLASY II - ROCZNIK 2009 I MŁODSI

 

50m

I miejsce - Bartłomiej Kienast (SP Zboże) - 8,3s

II miejsce - Szymon Szwarc (SP nr 3) - 8,8s

III miejsce - Grzegorz Jakubowski (SP nr 3) - 8,9s

IV miejsce - Piotr Telicki (SP Wiśniewa) - 9,0s

V miejsce - Jakub Michalski (SP nr 3) - 9,1s

VI miejsce - Gracjan Łochowicz (SP nr 3) - 9,2s

VI miejsce - Dawid Rogulski (SP nr 3) - 9,2s

VIII miejsce - Szymon Dziamecki (SP nr 3) - 9,4s

IX miejsce - Fabian Bosiacki (SP nr 3) - 9,5s

X miejsce - Mateusz Sieg (SP nr 1) - 10,2s

XI miejsce - Aleksander Adler (SP nr 3) - 12,2s

 

skok w dal

I miejsce - Szymon Dziamecki (SP nr 3) - 2,96m

II miejsce - Karol Dubiel (SP nr 3) - 2,94m

III miejsce - Piotr Telicki (SP Wiśniewa) - 2,70m

IV miejsce - Grzegorz Jakubowski (SP nr 3) - 2,67m

V miejsce - Jakub Michalski (SP nr 3) - 2,65m

VI miejsce - Marcin Kotowski (SP nr 3) - 2,37m

VII miejsce - Mateusz Sieg (SP nr 1) - 2,35m

 

rzut p.palantową

I miejsce - Jakub Majewski (SP nr 3) - 26m

II miejsce - Fabian Bosiacki (SP nr 3) - 24m

III miejsce - Filip Nowak (SP nr 3) - 19,5m

IV miejsce - Bartłomiej Kienast (SP Zboże) - 18m

V miejsce - Dawid Rogulski (SP nr 3) - 17,5m

VI miejsce - Szymon Szwarc (SP nr 3) - 17m

VII miejsce - Karol Dubiel (SP nr 3) - 14,5m

 

DZIEWCZĘTA KLASY III - ROCZNIK 2008

 

60m

I miejsce - Kinga Siedlecka (SP nr 1) - 9,2s

II miejsce - Julia Lutowska (SP nr 3) - 9,3s

III miejsce - Patrycja Kryza (SP nr 3) - 10,0s

IV miejsce - Zofia Janke (SP nr 3) - 10,2s

V miejsce - Amelia Seydak (SP Wałdowo) - 10,3s

VI miejsce - Oliwia Kwasigroch (SP nr 3) - 10,6s

VII miejsce - Wiktoria Kowalczyk (SP nr 3) - 10,7s

VIII miejsce - Amanda Głąbicka (SP nr 3) - 11,0s

IX miejsce - Martyna Fac (SP nr 3) - 11,6s

X miejsce - Wiktoria Wagner (SP nr 3) - 12,5s

 

skok w dal

I miejsce - Julia Lutowska (SP nr 3) - 3,57m

II miejsce - Patrycja Kryza (SP nr 3) - 3,13m

III miejsce - Bogna Tłok (SP nr 1) - 3,05m

IV miejsce - Zofia Łaszczyk (SP nr 3) - 3,01m

V miejsce - Oliwia Sobczyk (SP nr 3) - 3,01m

VI miejsce - Kinga Siedlecka (SP nr 1) - 2,88m

VII miejsce - Wiktoria Kowalczyk (SP nr 3) - 2,85m

VIII miejsce - Julia Hoppe (SP nr 3) - 2,84m

IX miejsce - Wiktoria Wagner (SP nr 3) - 2,82m

X miejsce - Amelia Łaznowska (SP nr 3) - 2,82m

XI miejsce - Martyna Fac (SP nr 3) - 2,73m

XII miejsce - Amelia Seydak (SP Wałdowo) - 2,57m

 

rzut p.palantową

I miejsce - Amelia Łaznowska (SP nr 3) - 23,5m

II miejsce - Amanda Głąbicka (SP nr 3) - 22,5m

III miejsce - Oliwia Kwasigroch (SP nr 3) - 16m

IV miejsce - Julia Hoppe (SP nr 3) - 16m

V miejsce - Zofia Janke (SP nr 3) - 15m

VI miejsce - Zofia Łaszczyk (SP nr 3) - 15m

VII miejsce - Oliwia Sobczyk (SP nr 3) - 15m

 

 CHŁOPCY KLASY III - ROCZNIK 2008

 

60m

I miejsce - Piotr Łangowski (SP nr 3) - 10,0s

II miejsce - Mateusz Janikowski (SP nr 3) - 10,2s

III miejsce - Jakub Grochowski (SP nr 3) - 10,3s

IV miejsce - Oliwier Głąbicki (SP nr 3) - 10,5s

V miejsce - Alan Bosiacki (SP nr 3) - 10,6s

V miejsce - Maciej Zenel (SP nr 1) - 10,6s 

VII miejsce - Michał Stupałkowski (SP nr 3) - 10,7s

VII miejsce - Żłobecki Martin (SP Wałdowo) - 10,7s 

IX miejsce - Eryk Kapłanowski (SP nr 3) - 10,8s

X miejsce - Filip Rybacki (SP nr 3) - 11,0s

XI miejsce - Oliwier Ziemiński (SP Wałdowo) - 11,7s

XII miejsce - Kamil Małkowski (SP nr 3) - 12,0s

 

skok w dal

I miejsce - Franciszek Mindikowski (SP nr 1) - 3,86m

II miejsce - Mateusz Janikowski (SP nr 3) - 3,24m

III miejsce - Jakub Grochowski (SP nr 1) - 3,15m

IV miejsce - Alan Bosiacki (SP nr 3) - 2,92m

V miejsce - Maksymilian Mróz (SP nr 3) - 2,84m

 

 rzut p.palantową

I miejsce - Nikolas Idzikowski (SP Wiśniewa) - 30m

II miejsce - Kamil Małkowski (SP nr 3) - 27m

III miejsce - Oliwier Ziemiński (SP Wałdowo) - 25,5m

IV miejsce - Filip Rybacki (SP nr 3) - 24,5m

IV miejsce - Piotr Łangowski (SP nr 3) - 24,5m

VI miejsce - Maciej Zenel (SP nr 1) - 24m

VI miejsce - Oliwier Głąbicki (SP nr 3) - 24m

VIII miejsce - Eryk Kapłanowski (SP nr 3) - 22m

IX miejsce - Michał Stupałkowski (SP nr 3) - 20,5m

X miejsce - Martin Żłobecki (SP Wałdowo)  - 15m

 

 DZIEWCZĘTA KLASY IV - ROCZNIK 2007

 

60m

I miejsce - Katarzyna Szyling (SP nr 1) - 9,6s

II miejsce - Magdalena Trepczyńska (SP Wałdowo) - 9,8s

III miejsce - Natalia Jamrozik (SP nr 1) - 10,0s

IV miejsce - Pola Grochowska (SP Wałdowo) - 10,5s

V miejsce - Daria Pawlińska (SP nr 3) - 11,2s

 

skok w dal

I miejsce - Katarzyna Szyling (SP nr 1) - 3,50m

II miejsce - Magdalena Trepczyńska (SP Wałdowo) - 3,47m

III miejsce - Pola Grochowska (SP Wałdowo) - 3,12m

IV miejsce - Lena Pick (SP nr 3) - 2,98m

 

rzut p.palantową 

I miejsce - Lena Pick (SP nr 3) - 20m

II miejsce - Daria Pawlińska (SP nr 3) - 19m

III miejsce - Julia Musiela (SP nr 3) - 16m

 

CHŁOPCY KLASY IV - ROCZNIK 2007

 

60m

I miejsce - Hubert Sercow (SP nr 1) - 9,0s

II miejsce - Nikodem Ślewicki (SP nr 3) - 10,2s

 

skok w dal

I miejsce - Hubert Sercow (SP nr 1) - 4,34m

II miejsce - Nikodem Ślewicki (SP nr 3) - 3,21m

 

rzut p.palantową

I miejsce - Przemysław Senski (SP Zalesie) - 35,5m

II miejsce - Szymon Heyser (SP nr 3) - 32,5m

 

DZIEWCZĘTA KLASY V-VI - ROCZNIK 2005-2006 

 

60m

I miejsce - Martyna Bielińska (SP nr 3) - 9,1s

II miejsce - Dominika Wojtasik (SP nr 1) - 9,2s

III miejsce - Maria Stańczak (SP Wałdowo) - 9,3s

IV miejsce - Dominika Wiese (SP nr 3) - 9,4s

IV miejsce - Wiktoria Hermann (SP Wałdowo) - 9,4s

VI miejsce - Wiktoria Brzezińska (SP nr 3) - 9,5s

VI miejsce - Agnieszka Sabiniarz (SP nr 1) - 9,5s

VIII miejsce - Wiktoria Golanko (SP nr 3) - 9,6s

IX miejsce - Daria Żłobecka (SP Wałdowo) - 10,0s

IX miejsce - Wiktoria Kotlewska (SP Wałdowo) - 10,0s

XI miejsce - Marianna Rogulska (SP nr 3) - 10,1s

XII miejsce - Amelia Stormowska (SP nr 1) - 10,3s

XII miejsce - Julia Krukowska (SP nr 1) - 10,3s

XII miejsce - Laura Głąbicka (SP nr 3) - 10,3s

XV miejsce - Klaudia Grochowska (SP nr 1) - 10,8s

XVI miejsce - Nikola Knapik (SP nr 1) - 11,3s

 

300m

I miejsce - Katarzyna Bodzińska (SP nr 1) - 52,5s

II miejsce - Zofia Theus (SP nr 3) - 57,3s

III miejsce - Marta Solarek (SP nr 3) - 57,8s

IV miejsce - Sandra Fenske (SP nr 1) - 58,9s

V miejsce - Zuzanna Bzdok (SP Lutowo) - 1:02,0m

VI miejsce - Martyna Heyser (SP nr 3) - 1:02,8m

VII miejsce - Emilia Gola (SP nr 3) - 1:03,6m

VIII miejsce - Alicja Siedlecka (SP nr 1) - 1:07,3m

 

skok w dal

I miejsce - Dominika Wiese (SP nr 3) - 4,15m

II miejsce - Dominika Wojtasik (SP nr 1) - 4,03m

III miejsce - Maria Stańczak (SP Wałdowo) - 3,84m

IV miejsce - Sara Borkowska (SP nr 1) - 3,80m

V miejsce - Agnieszka Sabiniarz (SP nr 1) - 3,72m

VI miejsce - Martyna Łodzińska (SP Wałdowo) - 3,49m

VII miejsce - Wiktoria Kotlewska (SP nr 1) - 3,43m

VIII miejsce - Julia Krukowska (SP nr 1) - 3,28m

IX miejsce - Klaudia Grochowska (SP nr 1) - 3,27m

X miejsce - Wiktoria Pękalska (SP nr 3) - 3,26m

XI miejsce - Daria Żłobecka (SP Wałdowo) - 3,25m

 

skok wzwyż

I miejsce - Amelia Stormowska (SP nr 1) - 1,20m

II miejsce - Katarzyna Bodzińska (SP nr 1) - 1,15m

III miejsce - Laura Głąbicka (SP nr 3) - 1,10m

 

 rzut p.palantową

I miejsce - Martyna Łodzińska (SP Wałdowo) - 31m

II miejsce - Julia Nowak (SP nr 3) - 29m

III miejsce - Wiktoria Hermann (SP Wałdowo) - 28,5m

IV miejsce - Martyna Heyser (SP nr 3) - 27,5m

V miejsce - Emilia Gola (SP nr 3) - 23m

VI miejsce - Weronika Radtke (SP nr 1) - 20m 

 

CHŁOPCY KLASY V-VI - ROCZNIK 2005-2006

 

60m

I miejsce - Mikołaj Ryngwelski (SP nr 1) - 8,5s

II miejsce - Kacper Bieluszewski (SP nr 1) - 8,6s

III miejsce - Paweł Ryngwelski (SP nr 3) - 8,8s

IV miejsce - Paweł Szemryk (SP nr 1) - 9,0s

IV miejsce - Kacper Piekarski (SP nr 3) - 9,0s

VI miejsce - Kosma Kozłowski (SP nr 1) - 9,1s

VII miejsce - Tomasz Kucharski (SP nr 3) - 9,5s

VIII miejsce - Michał Telicki (SP Wiśniewa) - 9,8s

 

300m

I miejsce - Antoni Janikowski (SP nr 3) - 50,2s

II miejsce - Bartosz Łaszczyk (SP nr 3) - 54,7s

III miejsce - Mikołaj Tarnowski (SP nr 3) - 56s

IV miejsce - Jakub Szwarc (SP nr 3) - 56,7s

V miejsce - Oliwier Pawlisz (SP nr 3) - 58,2s

VI miejsce - Kacper Fiałkowski (SP nr 3) - 59,1

VII miejsce - Maciej Kulik (SP Zboże) - 1:04,0m

VIII miejsce - Dawid Dobber (SP nr 3) - 1:06,4m

IX miejsce - Aleksander Jankowski (SP nr 3) - 1:22,8m

 

skok w dal

I miejsce - Mikołaj Ryngwelski (SP nr 1) - 4,79m

II miejsce - Kacper Bieluszewski (SP nr 1) - 4,30m

III miejsce - Karol Wójcicki (SP Zboże) - 4,13m

IV miejsce - Kosma Kozłowski (SP nr 1) - 3,80m

V miejsce - Paweł Szemryk (SP nr 1) - 3,76m

VI miejsce - Mikołaj Tarnowski (SP nr 3) - 3,52m

VII miejsce - Michał Telicki (SP Wiśniewa) - 3,18m

 

skok wzwyż

I miejsce - Antoni Janikowski (SP nr 3) - 1,30m

II miejsce - Dawid Dobber (SP nr 3) - 1,20m

III miejsce - Tomasz Kucharski (SP nr 3) - 1,15m

IV miejsce - Bartosz Łaszczyk (SP nr 3) - 1,15m

IV miejsce - Oliwier Pawlisz (SP nr 3) - 1,15m 

VI miejsce - Jakub Szwarc (SP nr 3) - 1,10m

VII miejsce - Damian Hyjek (SP nr 3) - 1,10m

VIII miejsce - Aleksander Jankowski (SP nr 3) - 1,05m

 

rzut p.palantową

I miejsce - Kacper Piekarski (SP nr 3) - 51,5m

II miejsce - Kacper Fiałkowski (SP nr 3) - 47m

III miejsce - Karol Wójcicki (SP Zboże) - 40,5m

IV miejsce - Maksymilian Peka (SP nr 3) - 40m

V miejsce - Paweł Ryngwelski (SP nr 3) - 37,5m

VI miejsce - Wojciech Zenel (SP nr 1) - 37m

VII miejsce - Konrad Krajewski (SP nr 3) - 34m

VIII miejsce - Mateusz Dobber (SP nr 3) - 32m

IX miejsce - Miłosz Latzke (SP nr 1) - 29,5m

X miejsce - Szymon Wiciński (SP nr 1) - 24m

 

DZIEWCZĘTA VII KLASA + GIMNAZJUM - ROCZNIK 2002-2004

 

100m

I miejsce - Kinga Drobczyńska (SP nr 3) - 13,1s

II miejsce - Julia Kłodzińska (SP nr 1) - 15s

 

800m

I miejsce - Weronika Drobczyńska (SP nr 3) - 2:43,4m

II miejsce - Julia Grzeca (SP nr 1) - 2:52,3m

III miejsce - Patrycja Mrozik (SP Wałdowo) - 3:06,3m

 

skok w dal

I miejsce - Kinga Drobczyńska (SP nr 3) - 4,10m

II miejsce - Wiktoria Dankowska (SP nr 1) - 3,53m

III miejsce - Julia Kłodzińska (SP nr 1) - 3,31m

 

skok wzwyż

I miejsce - Kornelia Zapalska (SP Zboże) - 1,15m

II miejsce - Zuzanna Kamińska (SP nr 1) - 1,10m

 

pchnięcie kulą

I miejsce - Daria Przybyłka (SP nr 1) - 6,81m

II miejsce - Aleksandra Murek (SP nr 3) - 6,07m

III miejsce - Dominika Jączyńska (SP nr 1) - 5,46m

 

CHŁOPCY VII KLASA + GIMNAZJUM - ROCZNIK 2002-2004

 

100m

I miejsce - Marcin Przybylski (SP nr 3) - 11,9s

II miejsce - Kacper Żuranków (SP nr 3) - 13s

III miejsce - Mikołaj Sercow (SP nr 1) - 13,5s

III miejsce - Bogusz Tłok (SP nr 1) - 13,5s

 

1500m

I miejsce - Marcel Kubicki (SP nr 1) - 5:25,1m

II miejsce - Arkadiusz Kamiński (SP nr 3) - 5:25,9m

III miejsce - Jakub Nowak (SP nr 1) - 5:34,3m

IV miejsce - Szymon Szykowny (SP nr 1) - 5:41,0m

V miejsce - Stanisław Lemański (SP nr 1) - 5:43,5m

VI miejsce - Łukasz Wiese (SP nr 3) - 5:44,3m

VII miejsce - Hubert Sudziński (SP nr 1) - 5:59,0m

 

skok w dal

I miejsce - Marcin Przybylski (SP nr 1) - 4,94m

II miejsce - Norbert Kosiur (SP nr 1) - 4,51m

III miejsce - Mikołaj Sercow (SP nr 1) - 4,37m

IV miejsce - Damian Niemczyk (SP nr 1) - 4,29m

 

skok wzwyż

I miejsce - Adrian Zieliński (SP nr 1) - 1,50m

II miejsce - Hubert Sudziński (SP nr 1) - 1,40m

III miejsce - Bogusz Tłok (SP nr 1) - 1,35m

IV miejsce - Norbert Leszczewski (SP Zboże) - 1,35m

V miejsce - Jakub Nowak (SP nr 1) - 1,30m

VI miejsce - Szymon Szykowny (SP nr 1) - 1,20m

 

pchnięcie kulą

I miejsce - Hubert Rybak (SP nr 1) - 9,86m

II miejsce - Norbert Kosiur (SP nr 1) - 8,18m

III miejsce - Kamil Chajek (SP nr 1) - 7,91m

IV miejsce - Damian Niemczyk (SP nr 1) - 6,87m

 

MĘŻCZYŹNI - ROCZNIK 2001 I STARSI

 

rzut dyskiem

I miejsce - Marcin Klon (MLKS Krajna) - 26,30m

 

pchnięcie kulą

I miejsce - Marcin Klon (MLKS Krajna) - 12,70m

 

Miejsce Nazwa szkoły Złoto Srebro Brąz Razem
I SP nr 3 Sępólno  16 24 12 52
II SP nr 1 Sępólno  15 12 10 37
III SP Zboże  4 0 2 6
IV SP Wałdowo  1 2 8 11
V SP Wiśniewa 1 0 1 2
VI SP Zalesie 1 0 0 1

 

Trzech najlepszych zawodników w każdej kategorii otrzymało pamiątkowe medale.

 

>>>FOTOGALERIA<<<

autorzy:
Beata Bukolt

Sławomir Gołąbek