PRZEKAŻ 1 PROCENT DLA TOMKA

Tomasz Kobusiński, sportowiec z Piaseczna w Gminie Sępólno Krajeńskie potrzebuje środków na kosztowną rehabilitację. Można mu pomóc przekazując 1 procent podatku.

Tomek był piłkarzem i działaczem sportowym klubu LZS Piaseczno. Działał także z klubie MLKS Krajna w Sępólnie Krajeńskim. W lipcu 2017 roku uległ nieszczęśliwemu wypadkowi. Dotychczasowa rehabilitacja przyniosła już pierwsze efekty. Niezbędne jest jednak dalsze, kosztowne leczenie.

"Każdy, kto chciałby wspomóc tę osobę, może jeden procent podatku przeznaczyć na jego rehabilitację i leczenie. Apelujemy do wszystkich osób chętnych, którzy by chcieli Tomka wspomóc" - mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego.
Pieniądze dla chorego Tomka można przekazywać wpisując w podatkowym zeznaniu rocznym nr
KRS 0000 186 434  cel szczegółowy: TOMASZ KOBUSIŃSKI/1169/K
Środki trafią najpierw na konto Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko". Później zostaną one przekazane na rzecz chorego Tomka.

 


Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.