UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU przy Stowarzyszeniu „Duże Różowe Słońce”

HARMONOGRAM ZAJĘĆ DLA STUDENTÓW UTW:

  • ŚRODA – 14 lutego; godz. 18:15 ZAJĘCIA MALARSKIE w ramach realizacji zadania publicznego „Akademia Seniorów Patriotów” finansowanego przez Gminę Sępólno Krajeńskie  - Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6
  • SOBOTA – 17 lutego; godz. 10:00ĆWICZENIA ODDECHOWE CHI – KUNG -  sala gimnastyczna ul. Jeziorna
  • WTOREK – 20 lutego; godz.15:15 – ZAJĘCIA WOKALNE w ramach realizacji projektu „Akademia Seniorów Patriotów” Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6
  • ŚRODA –  21 lutego; godz. 18:15 ZAJĘCIA MALARSKIE, w ramach realizacji zadania publicznego „Akademia Seniorów Patriotów” finansowanego przez Gminę Sępólno Krajeńskie - Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6
  • PIĄTEK –  23 lutego; godz.10:30  – ZAJĘCIA RĘKODZIEŁA, w ramach realizacji zadania publicznego „Akademia Seniorów Patriotów” finansowanego przez Gminę Sępólno Krajeńskie - Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6

 

Punkt informacyjny czynny w każdą pierwszą  środę miesiąca w godz. 10.00 – 13.00 w Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6 w Sępólnie Krajeńskim. Kontakt telefoniczny: 514066891 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.