Szkółka Piłkarska CSiR na 3 miejscu w Turnieju Finałowym K-P HLŻ

11 marca 2018r. w hali Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim odbył się Turniej Finałowy Kujawsko Pomorskiej Halowej Ligi Żaków. Organizatorem rozgrywek była Akademia Sportu Piotak.

DSC04201

Do hali Krajna Arena zjechało 8 najlepszych spośród 16 drużyn biorących udział w sezonie rozgrywkowym. Po raz trzeci nasza drużyna zakończyła zmagania na podium. Na otwarciu imprezy nie zabrakło Dyrektora Centrum Sportu i Rekreacji Marka Charta. Zmagania otworzył organizator Piotr Fiutak. 

Oprócz gospodarzy do turnieju awansowali: Polonia Gryfusie Bydgoszcz, Dąb Dam - Pol Potulice, Juventus Academy Bydgoszcz, UKS Tęcza Bydgoszcz, MAP Opławiec, Fala Świekatowo, Victoria Niemcz. W grupie A najlepsza okazała się drużyna Polonii Bydgoszcz, tuż za nią uplasował się Juventus Bydgoszcz. W grupie B najlepsza była Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie, z drugiego miejsca do półfinału awansował MAP Opławiec. W pierwszym meczu półfinałowym Polonia Bydgoszcz pokonała 4:2 MAP Opławiec. W drugim półfinale Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Kraj. uległa Juventusowi Bydgoszcz 2:1. Następnie rozegrane zostały mecze o dalsze miejsca. W meczu o 7 miejsce zwycięzcę poznaliśmy dopiero po rzutach karnych. Lepsi w tym elemencie  okazali się chłopcy z Fali Świekatowo, pokonując dziewczęta z Tęczy Bydgoszcz. W meczu o 5 miejsce spotkali się Dąb Potulice i Victoria Niemcz. Mecz zakończył się zwycięstwem 1:0 dla Victorii. W meczu o trzecie miejsce Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie wygrała 3:0 z MAP Opławiec. W wielkim finale zmierzyły się dwie bydgoskie ekipy. Lepsza okazała się drużyna Juventus Academy Bydgoszcz wygrywając 2:0 z Polonią Bydgoszcz. Poniżej przedstawiamy wyniki meczów naszego zespołu:

 

Mecze fazy grupowej:

Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Kraj. - Victoria Niemcz wynik 1:0 (bramka: Jakub Olszar);

Fala Świekatowo - Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Kraj. wynik: 1:4 (bramki: Damian Bąkowski, Julian Gackowski, Sebastian Orzechowski, Krzysztof Grzelka);

Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie - MAP Opławiec wynik: 2:1 (bramki: Julian Gackowski 2);

 

Półfinał: 

Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie - Juventus Academy Bydgoszcz wynik: 1:2 (bramka: Julian Gackowski);

 

Mecz o 3 miejsce

Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie - MAP Opławiec wynik 3:0 (bramki: Julian Gackowski, Filip Nowak, Jakub Olszar);

 

Na zakończenie zmagań wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary. Zawodnicy wszystkich drużyn otrzymali medale i imienne dyplomy. Wyróżnieni zostali także najlepsi piłkarze turnieju finałowego wśród swoich drużyn. Najlepszym graczem Szkółki Piłkarskiej wybrano Juliana Gackowskiego.

DSC04165

Julian Gackowski odbiera nagrodę dla najlepszego zawodnika Szkółki Piłkarskiej CSiR. Nagrodę wręcza Dyrektor CSiR Marek Chart.

 

Nagrody i statuetki otrzymali także najlepszy bramkarz Markus Kałużny (Dąb Potulice) i zawodnik turnieju Igor Obrzanowski (Juventus Academy Bydgoszcz). Nagrodzony został także najlepszy strzelec całych rozgrywek, licząc zmagania ligowe i turniej finałowy Norbert Białooki - 54 bramki (Polonia Gryfusie Bydgoszcz). Trofea wręczał Dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji Marek Chart.  

 

Kolejność końcowa Turnieju Finałowego K-P HLŻ:

1 miejsce - Juventus Academy Bydgoszcz;

2 miejsce - Polonia Gryfusie Bydgoszcz;

3 miejsce - Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie;

4 miejsce - MAP Opławiec;

5 miejsce - Victoria Niemcz

6 miejsce - Dąb Dam - Pol Potulice;

7 miejsce - UKS Fala Świekatowo;

8 miejsce - UKS Tęcza Bydgoszcz;

 

Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie grała w składzie: Szymon Szwarc, Filip Nowak, Jakub Deba, Krzysztof Grzelka, Filip Bukowski, Jakub Olszar, Maksymilian Krawczak, Julian Gackowski, Damian Bąkowski, Maciej Łangowski, Dawid Pokora, Sebastian Orzechowski, Igor Nawrocki. Trener: Sławomir Gołąbek

 

>>>Zapraszamy do fotogalerii<<<

Autor: Sławomir Gołąbek