Święto Sołtysów

11 marca świętujemy Dzień Sołtysa, z tej okazji w Centrum  Aktywności Społecznej w Sępólnie Krajeńskim  12 marca  Władze Samorządowe Gminy Sępólno Krajeńskiego zorganizowały  specjalną uroczystość na cześć Sołtysów i Przewodniczących Zarządów Osiedli.

Podziękowania za  codzienną pracę oraz  serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności i okolicznościowe upominki wręczyli Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Waldemar Stupałkowski i Przewodniczący Rady Miejskiej Kazimierz Jagodziński.  Sołtysi otrzymali również  życzenia z wyrazami uznania za trud i wzorowe wywiązywanie się ze swoich obowiązków  od Wojewody Kujawsko-Pomorskiego. Wysłuchali również  wokalnego występu zespołu „Lutowianie „, który wykonał utwory  adresowane specjalnie dla Sołtysów .