ZAPISY NA ZLOT POJAZDÓW ZABYTKOWYCH

Jeszcze przez tydzień przyjmowane będą zapisy na Zlot Pojazdów Zabytkowych. Impreza odbędzie się 1 maja w Sępólnie Krajeńskim. Wszyscy kolekcjonerzy i właściciele ciekawych pojazdów, którzy chcieliby pochwalić się swoimi maszynami, muszą to zadeklarować do 20 kwietnia.

Zlot Pojazdów Zabytkowych organizowany jest w Sępólnie Krajeńskim już od 4 lat. Co roku na to wydarzenie przyjeżdżają miłośnicy starej motoryzacji z całego regionu. W związku z obchodzonym w tym roku okrągłym jubileuszem odzyskania niepodległości przez Polskę, w tym roku pragniemy zaprezentować pojazdy ostatniego stulecia - dodaje Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Udział w zlocie jest bezpłatny. Regulamin oraz karta zgłoszenia są dostępne na stronie internetowej Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim: http://www.ckissepolno.com.pl/
Prezentacja pojazdów będzie otwarta dla publiczności. Wszystko odbędzie się 1 maja o godzinie 15.00 na targowisku miejskim "Mój Rynek". Dodatkową atrakcją wydarzenia będzie koncert zespołu Bayer Full. Będzie to także okazja do otrzymania za darmo flagi narodowej. Wydarzenie odbędzie się bowiem w przeddzień święta flagi.

Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.