REGIONALNY FESTIWAL ORKIESTR DĘTYCH

Już w najbliższą sobotę (16.06) w Sępólnie Krajeńskim odbędzie się Regionalny Festiwal Orkiestr Dętych. Jest to wydarzenie organizowane po raz pierwszy w tym regionie. Poprzedzi je parada orkiestr, która przejdzie ulicami miasta.

"Festiwalowi przyświeca idea propagowania twórczości artystycznej, integracji środowiska muzyków, orkiestr dętych wraz z zespołami tanecznymi, ponieważ niektórym występom towarzyszyć będą cheerleaderki" - mówi Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Festiwal organizowany jest po raz pierwszy. Zgłosiło się do niego pięć orkiestr z województwa kujawsko - pomorskiego i pomorskiego. Główną areną festiwalu będzie targowisko "Mój Rynek". Tam występy artystów będzie można oglądać od godziny 12.00. Całość poprzedzi parada orkiestr, która o godzinie 11.45 wyruszy z placu przy Centrum Kultury i Sztuki. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.   

Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.