STREFA W KAŻDEJ GMINIE

Burmistrz Sępólna Krajeńskiego zaprasza na indywidualne konsultacje dotyczące zasad wspierania firm z terenu gminy Sępólno Krajeńskie z przedstawicielami Specjalnej Strefy Ekonomicznej, które odbędą się w dniu 25 lipca 2018r. w budynku Inkubatora Przedsiębiorczości w Sali konferencyjnej, II piętro pok. 29.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, podmioty zainteresowane konsultacjami, prosi się o zgłoszenie w terminie do 13 lipca 2018r. pod numer telefonu 52 389 42 53 lub w pok. 7 b Urzędu  Miejskiego w Sępólnie Krajeńskim ul. Tadeusza Kościuszki 11.

Specjalna Strefa Ekonomiczna umożliwia prowadzenie działalności gospodarczej na preferencyjnych warunkach. Przedsiębiorcy mogą korzystać z pomocy w formie zwolnienia z podatku dochodowego (Pit lub CIT)

Załączniki: