Spotkanie informacyjne

program dofinansowania do instalacji z OZE

Burmistrz Sępólna Krajeńskiego zaprasza na spotkanie podsumowujące dotychczasowe działania w zakresie możliwości uzyskania dofinansowania na montaż instalacji fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych, pomp ciepła oraz wymiany kotłów grzewczych na opalane biomasą (pellet) w budynkach mieszkańców. Program finansowany jest ze środków Unii Europejskiej dystrybuowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Podczas spotkania omówione zostaną aspekty techniczne wykonania takich instalacji, mechanizm rozliczania mieszkańców z zakładem energetycznym oraz warunki uczestnictwa w programie.

Przedstawione zostaną także założenia narodowego programu  „Czyste Powietrze”, w którym można otrzymać dofinansowanie min. na termomodernizacje i wymianę urządzenia grzewczego w budynkach jednorodzinnych.

Termin i miejsca spotkań informacyjnych:


Wiejski Ośrodek Kultury w Wałdowie
Czwartek, 12.07.2018 r., godzina 17:00

Centrum Aktywności Społecznej w Sępólnie Krajeńskim
przy ul. Jeziornej 6
Czwartek, 12.07.2018 r., godzina 19:00