ZAPRASZAMY NA JARMARK ŚWIĘTEGO MATEUSZA

Już w najbliższą niedzielę (16.09) w Wałdowie w gminie Sępólno Krajeńskie odbędzie Jarmark Świętego Mateusza. Wydarzenie organizowane jest już po raz 10-ty. To także jeden z punktów programu Europejskich Dni Dziedzictwa.

Całość odbędzie się na placu przy Wiejskim Domu Kultury. Rozpoczęcie uroczystości zaplanowano na godzinę 16.00. W programie między innymi koncert chóru działającego przy Szkole Podstawowej w Wałdowie. Będzie też kapela podwórkowa z Koronowa – zapowiada Bożena Mania, kierownik Wiejskiego Domu Kultury w Wałdowie. Będą też występy lokalnych artystów działających przy WDK w Wałdowie oraz „weselna potańcówka”.

Całość dopełniać będą stoiska twórców ludowych i Kół Gospodyń Wiejskich. Będą też atrakcje dla dzieci.

Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.